استانها

آذربایجان‌غربی میزبان نشست منطقه‌ای مدیران مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شمالغرب کشور

به گزارش آپارات نیوز آذربایجان غربیطاهر کیامهر با اشاره به استقبال شورای هماهنگی مدیران بحران و پدافند غیرعامل استان آذربایجان غربی در برگزاری این جلسه گفت: به منظور افزایش آمادگی مدیریتی شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو در مواقع بحرانی، منطقه ای نشست مدیران مدیریت بحران و حفاظت غیرعامل صنعت آب و برق منطقه شمال غرب کشور چهارشنبه 31 تیرماه برگزار می شود.
وی همچنین ادامه داد: این نشست یک روزه با هدف ایجاد هماهنگی، هم افزایی و انسجام و مدیریت مواقع اضطراری در حوزه مدیریت بحران و حفاظت غیرعامل شرکت های صنعت آب و برق استان های شمال غرب کشور برگزار می شود. ستاد مدیریت بحران اداری و مرکز حفاظت غیرعامل وزارت نیرو با مشارکت صنعت آب و برق 6 استان و به همت شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت نیرو در شهرستان تکاب آذربایجان غربی برگزار می شود. .
مدیرکل شرکت توزیع انرژی آذربایجان غربی تاکید کرد: در این جلسه تمامی مدیران دفاتر مدیریت بحران و حفاظت غیرعامل صنعت آب و برق از استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، گیلان، زنجا و آذربایجان غربی حضور داشتند. . در حال حاضر و به منظور آمادگی برای رویارویی با بحران های احتمالی، قدرت اندازه گیری و ارزیابی خواهد شد.
وی افزود: مهمترین محور نشست منطقه ای مدیران مدیریت بحران و حفاظت غیرعامل شمالغرب کشور، تحلیل حوادث طبیعی و انسانی و بررسی نتایج موضوعات مطرح شده خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا