فرهنگ و هنر

آغاز مراسم «یکصد» با حضور معاون سیما

اختتامیه جشنواره «صد» با حضور محسن برهانی معاون جدید سیما، مدیران سازمان صدا و سیما و همچنین مسئولان، پیشکسوتان و اهالی ورزش در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش آپارات نیوز، اختتامیه جشنواره یکصد عصر چهارشنبه (21 اردیبهشت) با حضور مدیران سازمان صدا و سیما، مدیران ارشد ورزشی و پیشکسوتان ورزش کشور در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم سجادی وزیر ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، هاشمی طبا، علی فروغی مدیر شبکه سه سیما، معتضد مدیر شبکه ورزش سیما و ورزشکارانی از جمله پرویز برومند، خداداد حضور داشتند. عزیزی، حمید استیلی، حسین رضازاده، پرویز مظلومی، محمد بنان، سیروس دین محمدی، حسن یزدانی، مصطفی کارخانه، محمد نصرتی و … حضور دارند.

اجرای این مراسم را محمدرضا احمدی بر عهده دارد.

در ابتدای این مراسم سینا معتضد مدیر شبکه ورزش متنی را درباره جشنواره صدم قرائت کرد.

سجادی وزیر ورزش و جوانان متنی را در راستای اقدامات وزارت ورزش و جوانان در این سال ها و پیشرفت این رشته و آینده ورزش ایران قرائت کرد.

جشنواره «بهترین های صد سال ورزش ایران» در فروردین ماه 1401 در قالب برنامه تلویزیونی «صد» و در هفت عنوان «صحنه ماندگار»، «مدال ماندگار»، «گل قرن» “تیم قرن”، مربی قرن”، دوست مظلوم “و” رفتار مردانه “در یک نظرسنجی عمومی قرار گرفتند.

در پایان نظرسنجی و در طول یک ماه، بیش از 2.5 میلیون رای به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در مراسم اختتامیه اسامی نامزدهای هر رشته اعلام شد.

برو جلو…

دکمه بازگشت به بالا