حوادث

آماده باش۲۰هزار پلیس برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره) / پیش‌بینی حضور ۱۵۰ هزارنفر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: 20 هزار نیرو برای برگزاری این مراسم ملی آماده هستند.

به گزارش آپارات نیوز، سردار حسین رحیمی ظهر امروز در جلسه هماهنگی مراسم تشییع پیکر بنیانگذار انقلاب اسلامی که در کلانتری شهید مصطفی خمینی برگزار شد، خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) را در امنیت و آرامش کامل برگزار کنیم. پیش بینی ما این است که بین 110 تا 150 هزار نفر از 10 استان مختلف تهران در این مراسم شرکت کنند.

وی ادامه داد: برای تمامی اتوبوس ها جای پارک در نظر گرفته شد و با همکاری شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی 17 جای پارک برای این منظور در نظر گرفته شد. در تمامی ورودی ها بنرهای راهنما نصب شده است. همچنین انتظار می رود بیش از 20000 سرباز امنیت این رویداد را تامین کنند.

رحیمی ادامه داد: همکاری لازم استان های همجوار غربی و شرقی و قم خواهد بود. کارها و اقدامات ویژه ای هم اکنون آغاز شده است.

رئیس پلیس پایتخت افزود: تیم های عملیاتی و پلیس و تیم های نامحسوس پلیس و امنیتی از تهران و پایتخت برای بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در آمادگی کامل هستند. همچنین 85 پاسگاه امنیتی در تهران برای تامین امنیت شبانه وجود دارد.

در این مراسم رئیس پلیس فتا، معاون فناوری ارتباطات پلیس، رئیس پلیس غرب تهران و… گزارشی از فعالیت های خود برای برگزاری این مراسم ارائه کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا