استانها

ابلاغ مصوبات جدید سی و یکمین جلسه شورای سلامت کیش

به گزارش آپارات نیوز از کیش ، محمدرضا رضانیا ، سخنگوی شورای بهداشت و رئیس مرکز توسعه سلامت در کلیسا ، در سی و یکمین جلسه شورای سلامت ، که در تاریخ 4 دسامبر در سالن رازی مرکز برگزار شد ، گفت کنفرانس های بین المللی کلیسا: و بالعکس. این مدت یک هفته تا پایان 12 دسامبر ادامه داشت.

رضانیا اظهار داشت: اماکن گردشگری ، پذیرایی و تفریحی و اصناف با ظرفیت 50 درصد و با رعایت مقررات بهداشتی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند و برگزاری ورزش در داخل منازل همچنان ممنوع است.

وی در خصوص برگزاری کلاسهای فرهنگی ، هنری و آموزشی در جزیره کیش افزود: کلاسهای فرهنگی هنری فردی مجاز به فعالیت هستند اما کلاسهای تلفیقی و آموزشی مدارس و دانشگاهها تا اطلاع ثانوی بصورت غیرحضوری برگزار می شود.

سخنگوی شورای بهداشت کلیسا اظهار داشت: حضور کادر آموزشی در مدارس و دانشگاه ها براساس نامه های صادره از سوی وزارت آموزش و پرورش و وزارت تحصیلات عالی انجام می شود.

محمدرضا رضانیا اظهار داشت: کلیه ادارات ، سازمان ها ، م institutionsسسات و شرکت های مستقر در این منطقه به دلیل شیوع بیماری کرونا ویروس قلب طبق مدیریت مربوطه با یک سوم نیروهای موجود به فعالیت خود ادامه می دهند.

رضا نیا تاکید کرد: ساعت کار بازارها و مرکز پذیرایی طبق روال قبلی خواهد بود.

گفتنی است ، در پایان سی و یکمین جلسه شورای سلامت کیش ، از پروژه “شهید حاج قاسم سلیمانی” مطابق با گام چهارم مبارزه با بیماری عروق کرونا ویروس قلب رونمایی شد و فعالیت های مربوط به این پروژه اجرا می شود. در جزیره کیش.

48

دکمه بازگشت به بالا