فرهنگ و هنر

اتحاد و انسجام لازمه امنیت/ دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی یکپارچه شدند

آپارات نیوز/گلستان معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور گفت: اساس توسعه کشور امنیت است و برای امنیت نیازمند وحدت و انسجام هستیم.

شیخ زاده شامگاه شنبه 30 آبان ماه در آخرین شب جشنواره بین المللی اقوام ایرانی گفت: وحدت و انسجام پایه های اساسی توسعه کشور است و امروز بیش از گذشته به وحدت و انسجام نیاز داریم. “

وی با بیان اینکه امروز دشمنی ها و دشمنان بیشتر شده و در دشمنی با جمهوری اسلامی متحد شده اند، تاکید کرد: در این شرایط باید وحدت و اتحاد خود را افزایش دهیم.

وحدت و انسجام لازم برای امنیت/دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی متحد هستند

معاون سازمان اجتماعی وزارت کشور خاطرنشان کرد: امروز مشت های گره کرده ما دفاع همه جانبه از کشور است بنابراین اساس توسعه کشور امنیت است و برای امنیت نیازمند وحدت و انسجام هستیم.

استاندار گلستان نیز در این مراسم گفت: در پانزدهمین جشنواره مردمان سرزمین ایران شاهد آثار و هنرهای فاخر و ماندگار در هر سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بودیم.

علی محمد زنگنه ادامه داد: استان گلستان رنگین کمان اقوام است و الگویی مبتنی بر وحدت و انسجام بین همه اقوام وجود دارد.

وحدت و انسجام لازم برای امنیت/دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی متحد هستند

وی با اشاره به اینکه باید بهترین خدمات را به مردم گلستان ارائه کنیم، تصریح کرد: در حال حاضر سرانه تولید گلستان نصف میانگین کشوری است و این زیبایی گلستان نیست.

استاندار گلستان گفت: شعار ما دست به دست هم دهیم تا گلستان آباد خود را بسازیم تا راه گلستان در مسیر توسعه و پیشرفت هموار شود. برنامه‌های روستا محور یکی از اولویت‌های ما هستند، زیرا برجسته‌تر هستند. در جشنواره اقوام ایران زمین. .

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان نیز در این مراسم گفت: در برگزاری پانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و اقتصاد مردمان ایرانی زمین اولویت اول ما نشاط اجتماعی برای ایجاد بود که محقق شد. با استقبال و حضور پرشور هموطنان فرهنگ دوست.

وحدت و انسجام لازم برای امنیت/دشمنان در دشمنی با جمهوری اسلامی متحد هستند

محمدجواد سواری با بیان اینکه از مهمترین رویدادهای فرهنگی استان گلستان برای معرفی و تسهیل روند احیا و ثبت دیوار بزرگ گرگان استفاده خواهیم کرد، گفت: پانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و اقتصاد مردمان ایرانی زمین ارایه شده. از سوی مردم ایران و با استقبال هموطنان، مظهر وحدت مردم شریف ایران اسلامی است.

به گزارش آپارات نیوز، پانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ و اقتصاد مردمان ایران که از 26 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گلستان آغاز به کار کرده بود، عصر (شنبه 30 آبان) به کار خود پایان داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا