استانها

احراز صلاحیت شهردار کرج طی روزهای آتی تعیین می‌شود

به گزارش آپارات نیوز از البرز؛ «عمار ایزدیار» به انتخاب شهردار در مهلت مقرر اشاره کرد و گفت: جلسات متعدد و 24 ساعته تا رسیدن اعضای شورای شهر کرج به شهردار منتخب برگزار شد و گزینه نهایی در جلسه رسمی اعلام و ارائه شد. به وزارت کشور».

وی با اشاره به اینکه وزارت کشور طی روزهای آینده تایید یا رد این گزینه را در شورای اسلامی شهر کرج اعلام می کند، افزود: در شماره قبل شورا انتخاب را انجام داده بود که وزارت کشور پاسخی نداد. حدود 2 ماه با ما

ایزدیار در ادامه با بیان اینکه نیازمند یافتن پرونده های شفاف تجاری است، ادامه داد: روزی که شهردار انتخاب شد در قالب طرح دو فوریتی با 11 رای موافق به عنوان گزینه نهایی به عنوان شهردار کرج منصوب شد و سپس به عنوان شهردار شهرداری استخدام شد.

وی با بیان اینکه شهرستان نباید معطل شود و شورا در این راستا تلاش مضاعف می کند، گفت: برای این امر باید به فعالیت های شهرستان تسریع کنیم.

وی در ادامه به وضعیت سرویس مدارس اشاره کرد و گفت: شهریه های اعلام شده برای سرویس مدارس توسط آموزش و پرورش و موسسات عالی اعلام می شود و مدیریت شهری در این موضوع دخالتی ندارد.

ایزدیار با تاکید بر اینکه مجموعه آموزشی و فرماندار باید پیگیر باشند افزود: با توجه به نارضایتی اولیا از هنجار اعلام شده موضوع باید در دستگاه های عالی پیگیری و بررسی شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به موضوع تغییر وضعیت پرسنل ایثارگر مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: چند دسته از پرسنل ایثارگر در مجموعه مدیریت شهری مشغول به فعالیت هستند که در این راستا با توجه به ظرفیت های موجود در مجموعه مدیریت شهری در حال انجام است. گروه اول ایثارگران که دارای مدرک لیسانس و بالاتر مرتبط با پست های سازمانی شهرداری هستند، روند تغییر وضعیت این قشر در حال انجام است و به زودی تکمیل می شود.

ایزدیار با بیان اینکه گروه دیگری صلاحیت تحصیلی کمتر از لیسانس دارند و یا مرتبط با پست های سازمانی شهرداری نیستند، تصریح کرد: در این بین پست های اعلام شده باید با توجه به شرایط افراد تغییر کند، بنابراین زمان بیشتر است. تغییر وضعیت افراد ضروری است.

وی همچنین به قراردادهای حجمی اشاره کرد و گفت: قراردادهای حجمی نیز منعقد شده که مربوط به همکاران ما در پاکبان، سبزبان و همکارانی است که در شرکت های پیمانکاری هستند.

ایزدیار با بیان اینکه در مرحله اول باید شرکای شرکت مشخص و تعیین تکلیف شود، افزود: طبق قانون اعلام شده، وضعیت این گروه در مرحله بعدی تغییر خواهد کرد.

46

دکمه بازگشت به بالا