استانها

ارائه برنامه های عملیاتی ، راهکار مدیریت حوادث و بحران ها    ارائه طرح های عملیاتی، راهکارهای مدیریت بلایا و بحران

استاندار خراسان شمالی در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات در مقابله با بحران خراسان شمالی گفت: با ارائه برنامه های اجرایی از سوی دستگاه های متولی مشکلات و مسائل حوزه بحران استان برطرف می شود. استان


به گزارش خبرنگار خبرگزاری آپارات نیوز، دکتر. محمدرضا حسین نژاد افزود: دستگاه های اجرایی استان باید برای هر حادثه و بحرانی هدف داشته باشند و با اقدامات عمرانی لازم کشور را نسبت به این مسائل حساس کنند. او در زمینه پیشگیری از خطرات است سیل این اطلاعیه نیز گفته شده است دستگاه های اجرایی مردم باید از وقوع سیل در بستر رودخانه ها و نصب علائم هشدار دهنده مطلع شوند.

دکتر. حسین نژاد تاکید کرد: دستگاه های متولی استان اقدامات لازم را برای کنترل، بازرسی، رفع نواقص و بازگشایی پل ها و آبراه ها انجام دهند.

وی بر لزوم بیمه شدن تاکید کرد محصولات زراعی وی همچنین تاکید کرد و افزود: فرهنگ سازی و ترویج این موضوع باید توسط دستگاه های اجرایی متولی استان انجام شود. گفتنی است گزارش وضعیت جوی استان، ارائه طرح شناسایی روستاهای در معرض بلایای طبیعی کشور و گزارش وضعیت رودخانه ها و سدهای استان و پیشرفت بازسازی در مناطق زمین لرزه در دستور کار این جلسه قرار دارد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:


سکه در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا