استانها

ارتقای ۱۵ پله ای جایگاه فرمانداری هندیجان در ارزیابی عملکرد سال ۹۸

به گزارش خبرنگار آپارات نیوز هندیجان ، علی بویری ، فرماندار هندیجان ، از افزایش 15 پله ای رتبه فرماندار هندیجان در ارزیابی عملکرد دولت ها در سال 1998 خبر داد. وی در گزارش اخیر وزارت کشور از موفقیت آنها گفت در اجرای برنامه ها و اهداف کمی و تخصصی در قالب شاخص های عمومی و اختصاصی ، فرماندار شهرستان هندیجان رتبه هشتم را دارد.
وی افزود: در سال 1997 استاندار هندیجان در شاخص های خاص و عمومی در رده 23 فرمانداران استان قرار گرفت که در سال 1998 با 15 پله پیشرفت نسبت به سال 97 در جایگاه هشتم و در سطح خوبی “.

بویر اظهار داشت: برابر با ارزیابی انجام شده توسط وزارت کشور در سیستم جامع مدیریت عملکرد سازمانی است. طبق اسناد ارسالی ، استاندار هندیجان توانست از مجموع 1000 امتیاز 796.1 امتیاز کسب کند و با تغییر 30/15 درصدی امتیاز نسبت به سال گذشته (97) در بین 27 استاندار استان خوزستان در جایگاه هشتم قرار گیرد.

فرماندار هندیجان خاطرنشان کرد: این ارزیابی ها بر عملکرد دولت ها نظارت می کند که به عنوان یک نیاز اداری سالانه انجام می شود.

در پایان فرماندار هندیجان گفت: تحقق این موفقیت مهم ناشی از تلاش و کوشش مجدانه کارکنان فرماندار هندیجان و مناطق تابعه در انجام وظایف است و تأکید کرد: روند ارزیابی عملکرد شاخص ها در سال های جاری و آینده در مقایسه با سالهای گذشته باید تقویت شود.

شایان ذکر است که به منظور استقرار یک سیستم جامع مدیریت عملکرد در دستگاه های اجرایی موضوع فصل 11 قانون مدیریت خدمات کشوری ، وزارت کشور سالانه کار دولت ها را بر اساس اسناد ارزیابی می کند تا از این امر مطلع شود. موفقیت دولتها در هر دو شاخص عمومی و خاص. به آرامی

48

دکمه بازگشت به بالا