حوادث

از توقیف محموله ساعت مچی تا کشف یک گونی تریاک!

آپارات نیوز / بوشهر فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف خودروی سمند حاوی یک ساعت قاچاق به ارزش 9 میلیارد ریال در شهرستان عسلویه خبر داد.

سردار خلیل واعظی با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس شهرستان عسلویه ضمن کنترل محورهای مواصلاتی ، یک دستگاه خودروی سمند را به اتهام حمل کالای قاچاق متوقف و متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودرو توقیف شده 2 هزار و 867 ساعت قاچاق فاقد اسناد گمرکی کشف شد و کارشناسان درگیر ارزش اقلام کشف شده را بیش از 9 میلیارد ریال برآورد کردند.

در پایان فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در این رابطه یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

کشف بیش از 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در دیلم

رئیس پلیس شهرستان دیلم از توقیف دو دستگاه خودروی سواری و کشف کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ رضا اسماعیلی با تشریح جزئیات این خبر گفت: مجریان قانون این دستور برای اجرای طرح برخورد با وسایل نقلیه قاچاق با کالای قاچاق در محورهای خاکی و جانبی مستقر شدند ، به دو دستگاه خودرو سواری مشکوک شده و آنها را متوقف کردند برای تحقیقات بیشتر

در بازرسی از وسایل نقلیه توقیفی ، افسر پلیس 37 لاستیک و 45 رول 100 متر لامپ خارجی را بدون اسناد گمرکی کشف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم با اشاره به اینکه طبق گفته کارشناسان ارزش این محموله 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است خاطرنشان کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

کشف 10 کیلوگرم دارو در دیلم

فرمانده انتظامی دیلم از کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا اسماعیلی با بیان جزئیات این خبر گفت: ‘روز گذشته در جریان اجرای طرح بهبود امنیت اجتماعی با رویکرد مقابله با شیوع مواد مخدر ، پلیس مبارزه با مواد مخدر در جاده های خاکی اطراف و شهید موسوی با موتور متوقف شد. بازرسی شده

وی گفت: مأموران در عملیاتی پلیس موفق به توقف این موتورسیکلت شدند.

سرهنگ اسماعیلی با اشاره به اینکه موتورسوار پس از توقیف دستگیر شده است ، افزود: در تحقیقات انجام شده یک کیسه حاوی ده کیلوگرم داروی تریاک توسط متهم کشف شد.

افسر پلیس خاطرنشان می کند: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و به مراجع قضایی ارائه شده است.

بیش از 9 کیلو حشیش را در دشتستان کشف کنید

فرمانده انتظامی دشتستان از کشف بیش از 9 کیلو حشیش و دستگیری سه متهم خبر داد.

سرهنگ فرهاد آراوند درباره جزئیات این خبر توضیح داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این مأموریت برای اجرای طرح مقابله با عناصر اصلی توزیع کنندگان و فروشندگان مواد مخدر و ایجاد صفحه اطلاعاتی برای حمل و نقل ، تحقیقات 24 ساعته انجام دادند. و جابجایی مواد مخدر. توسط سه سوداگر مرگ در شهر به آنها اطلاع داده شد.

وی افزود: ماموران پلیس یک دستگاه خودروی پراید را با مواد مخدر که قصد عبور از محور مواصلاتی منطقه بوشکان را داشت در آن محل شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو توقیف شده 9 کیلو و 700 گرم انواع مواد مخدر شاهدانه کشف شد که به طور حرفه ای در این خودرو جاسازی شده بود که 3 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

کشف کالای قاچاق در تنگستان

فرمانده انتظامی در تنگستان از توقیف دو دستگاه خودروی سواری و کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ حسین خواجه با تشریح این خبر گفت: در حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در محورهای مواصلاتی ، مأموران پلیس لشکر دلوار این شهرستان دو دستگاه خودروی پراید بار را متوقف کردند زیرا ادعا می کردند کالای قاچاق را حمل می کردند.

وی افزود: در بازرسی از وسایل نقلیه توقیفی 80 جاروبرقی خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی تنگستان با بیان اینکه کارشناسان مربوط ارزش کالای قاچاق را 2 میلیارد ریال تخمین زده اند ، افزود: در این رابطه دو متهم دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا