حوادث

استرداد کلاهبردار میلیاردی به کشور

رئیس پلیس بین الملل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از دستگیری و استرداد یک متهم به کلاهبرداری 20 هزار میلیارد تومانی به کشور خبر داد.

به گزارش آپارات نیوز، سردار «هادی شیرزاد» در این باره اظهار داشت: بنا به دستور مقامات قضایی، فردی به اتهام کلاهبرداری به مبلغ 20 هزار میلیارد تومان تحت تعقیب قرار گرفت.

وی افزود: متهم با همدستی چند نفر دیگر با ایجاد شرکت های مختلف صوری و گشایش اعتبارات اسنادی برای واردات کالا به خوراک ایران به خارج از کشور با استفاده از اسناد جعلی، به جای کالای واقعی، چندین کالای تقلبی را به کشور ارسال کرد.

رئیس پلیس بین الملل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: پس از تحقیقات مشخص شد متهم به یکی از کشورهای منطقه متواری شده و با استفاده از توانمندی های موجود مخفیگاه وی شناسایی شد. پایگاه های اطلاعاتی اینترپل

وی گفت: با هماهنگی های لازم با مراجع ذیربط داخلی و سازمان اینترپل برای وی اخطار قرمز صادر و در ادامه این متهم اقتصادی با همکاری اینترپل در آن کشور دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار شیرزاد در نهایت گفت: با استفاده از توانمندی های موجود در کشور، مخفیگاه متهم امروز از طریق مرز هوایی و فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور منتقل و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد. و رویه های پلیس .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا