اقتصادی

استفاده از تخصص و تجربه پژوهشگران در راستای رفع چالش‌های اجتماعی ضرورت استاستفاده از تخصص و تجربه محققان برای حل چالش های اجتماعی ضروری است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه های مختلف اجتماعی با چالش ها و مشکلاتی مواجه هستیم که برای رفع این چالش ها باید از دانش، تخصص و تجربه محققان و پژوهشگران و با حمایت و استفاده از راهکارها استفاده کنیم. آنها راه هایی برای دستیابی به کوتاه کردن هدف ارائه می کنند.


به گزارش آپارات نیوز، دکتر. حجت الله عبدالملکی به نقل از رابط بانک رفاه کارگران که در مراسم هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه با بیان این مطلب، بر اهمیت و ضرورت پژوهش تاکید کرد و گفت: ارتباط مناسب و منطقی بین حوزه اجرا و پژوهش برقرار کنید و اگر نتوانیم چرخه اجرا و تحقیق را با هم ترکیب کنیم راه به جایی نخواهیم برد و مشکلات باقی خواهد ماند.
وی افزود: با محدودیت منابع، ماموریت ها و وظایف بی شماری داریم که برای انجام صحیح وظایف نیازمند کشف روش های جدید پژوهشی هستیم تا بتوانیم به نتایج مطلوب دست یابیم.
لازم به ذکر است در ادامه این مراسم با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بازپرسان برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های تابعه و همچنین دستگاه های اجرایی فعال در پژوهشی از جمله بانک رفاه کارگران، دستاوردهای پژوهشی افتخاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های تابعه در سالن 17 شهریور این وزارتخانه افتتاح شد.
بانک رفاه کارگران با حضور فعال در این نمایشگاه به معرفی برخی از جدیدترین محصولات و خدمات مشاوره ای، آموزشی و پژوهشی خود و همچنین آخرین کتاب های منتشر شده در موضوعات مرتبط پرداخته است.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا