ورزشی

اظهارنظر بازیکنان استقلال بعد از صعود در جام حذفی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سیاوش یزدانی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پیکان در هشتمین دوره جام حذفی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم در این بازی سخت پیروز شویم. پیکان مقابل ما خوب بازی کرد و موقعیت هایی هم ایجاد کردند اما ما از تجربه استفاده کردیم و این بازی را بردیم.

وی در خصوص وضعیت روحی و روانی خود پس از اتفاقاتی که در تیم ملی رخ داد، گفت: البته من از این موضوع ناراحت هستم اما آقا فرهاد با من صحبت های زیادی کرده و اکنون در وضعیت روحی خوبی هستم. امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم.

مدافع تیم استقلال درباره مشکلات باشگاه خاطرنشان کرد: ما خیلی رنج می بریم. البته مانند برخی تیم ها به دلیل تمرین ضعیف در زمین نمی خواهیم واسطه شویم. در این 3 سالی که در استقلال بودم هیچ وقت زمین باکیفیتی نداشتیم که بتوانیم خوب تمرین کنیم اما سعی کردیم رسانه ای نشود اما صبرمان محدود است. شاید در آینده مشکلات آنقدر زیاد شود که باید در مورد این مسائل صحبت کنیم.

یزدانی در پاسخ به این سوال با اعتراض به قضاوت داور گفت: داور خوب بود و ما تابع تصمیمات داور بودیم.

مرادوند: بازیکنان استقلال متحد هستند

محمد حسین مرادوند دیگر مدافع استقلال پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پیکان تهران در مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: بازی بسیار سختی مقابل پیکان داشتیم اما خوشحالم که در این دیدار توانستیم در پایان پیروز شویم. “

مرادمند در واکنش به اعتراض سرمربی پیکان به داوران و اینکه معتقد است دروازه بان استقلال باید اخراج شود، افزود: من هرگز درباره داوری صحبت نمی کنم و نمی دانم سرمربی پیکان درباره چه صحنه ای صحبت می کرد.

وی درباره مشکلات استقلال گفت: سال هاست که استقلال از مشکلات او بکاهد. این روزها مشکلات استقلال بیشتر از همیشه شده است. البته مدیرعامل استقلال خیلی تلاش می کند و سعی می کند هر چه زودتر این بدی ها را برطرف کند. ما نمی خواهیم هواداران خود را تلخ کنیم. اما امیدوارم مشکلات ما هر چه زودتر حل شود. استقلالی ها متحد هستند و پشت سر هم خواهند بود و دوست ندارند مثل برخی تیم ها مشکلات را میانجیگری کنند اما امیدوارم وزارت ورزش نگاه ویژه ای به استقلال داشته باشد.

دانشگر و تایید رفتار فرهاد مجیدی با مدافعان استقلال

محمد دانشگر مدافع استقلال پس از برد این تیم مقابل پیکان در جام حذفی گفت: بازی خوبی بود. پیکان تیمی جوان، هماهنگ و تاکتیکی است. به آنها خسته نباشید می گویم. سه چهار روز پیش بازی کردیم و خسته بودیم. خدا را شکر بردیم و صعود کردیم.

مدافع استقلال تاکید کرد: مشکلاتی داریم اما امسال نیز مانند سال های گذشته به دلیل مشکلات باشگاه از جمله مشکلات مالی یا خاکی، بی تجربه بازی نمی کنیم تا کارهای چند سال پیش را انجام دهیم. نه اینکه مشکلی نداریم در هر صورت می خواهیم امسال به موفقیت برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

دانشگر افزود: اینکه ما ساکت هستیم به این معنا نیست که مشکلی نداریم. ما یک گروه هستیم و باید به هم کمک کنیم. راه قهرمانی راه سختی است و امید ما به خداست.

وی ادامه داد: آیا بازیکنان استقلال دیروز و امروز از باشگاه پول نگرفتند و مشکل مالی چیست؟ وی در پاسخ به این سوال گفت: از فصل های قبل مشکل داریم اما تاثیری بر ما ندارد. همه با هم هستیم و سعی می کنیم موفق باشیم.

مدافع استقلال که به همراه همبازی خود سیاوش یزدانی برای تماشای فیلم علیرضا بیرانوند (بیرو) بدون ماسک در جشنواره فیلم فجر حاضر شده بود، ناراحتی فرهاد مجیدی را تایید کرد. عالم گفت: آری; ما کار اشتباهی کردیم. ما هم عذرخواهی کردیم.

ارسلان مطهری: حرف خاصی ندارم

گلزن استقلال مقابل پیکان پس از آن دیدار کوتاه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. وی درباره هدف خود گفت: لطف خداوند تلاش بچه ها و انرژی مثبت حامیان است. حرف خاصی ندارم.

دکمه بازگشت به بالا