فرهنگ و هنر

اعتراض عکاسان خبری در جشنواره فیلم فجر با حمایت جواد عزتی

همایش فیلم «مرد بازنده» در اعتراض عکاسان خبری برگزار شد و بسیاری از حاضران نگران شیوع ویروس کرونا در سالن بودند.

به گزارش آپارات نیوز، عصر دوشنبه 11 بهمن ماه پس از اکران فیلم جدید محمدحسین مهدویان در اولین روز جشنواره که با حضور گسترده مردم برگزار شد، نشست خبری با حضور تعدادی در سالن سعدی برگزار شد. به نشانه اعتراض به شرایط فعلی سالن جلسه را ترک کردند.

مهدویان درباره شخصیت رسول در فیلمش با جواد عزتی گفت: فیلم دنیای محدودی دارد و قرار نیست در مورد شخصیت های خارج از فیلم بیشتر توضیح دهم و همه دریافتی ها بر عهده مخاطب است.

وی درباره ساخت قسمت های زیر این فیلم نیز افزود: فکر نمی کنم قسمت دوم این فیلم را بسازم و فعلا هم قصد انجام این کار را ندارم. جواد عزتی به این دلیل انتخاب شد که او ستاره بی نظیری در سینماست و می تواند هر نقشی را بازی کند.

او درباره تعدد فیلم هایش گفت: من همیشه چندین پروژه را همزمان انجام می دهم. من آنقدر پیشنهادات دریافت می کنم که گاهی اوقات نمی توانم به آن فکر کنم. گاهی اوقات برخی از فیلمسازان زمان یا پیشنهادهای بیشتری دارند.

جواد عزتی نیز در بخشی از سخنان خود درباره شرایط فعلی اتاق گفت: از طرف خودم بابت کمبود جا عذرخواهی می کنم. من معمولاً منتقد نیستم و هیچ بازیگری بر دیگری ارجحیت ندارد و اگر نقد زیاد است دوستان جشنواره فکر کنند و بابت فضا و وقت کمی که برای عکاسی صرف می شود عذرخواهی می کنم.

جواد عزتی، رعنا آزادی ور، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی از جمله بازیگران فیلم Losing Man هستند.

برو جلو

دکمه بازگشت به بالا