فرهنگ و هنر

اعزام ۳۵ دستگاه اتوبوس به مرز عراق جهت بازگشت زوار گیلانی

آپارات نیوز/گیلان ناظر راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه روز گذشته 35 دستگاه اتوبوس به مرز عراق اعزام کردیم، افزود: سکوی ویژه ای در دو مرز مهران و خسروی برای انتقال زائران اربعین از گیلان به رشت در نظر گرفته شده است. .

غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با آپارات نیوز، اظهار کرد: از ابتدای 21 شهریور 7046 زائر گیلانی اربعین حسینی با 387 دستگاه اتوبوس از رشت به مرزهای مهران و خسروی اعزام شدند. زائران از مهران و خسروی به رشت می روند.

وی با بیان اینکه روز گذشته 35 دستگاه اتوبوس به مرز عراق اعزام شدیم، افزود: 33 دستگاه اتوبوس به مرز مهران و دو دستگاه اتوبوس به مرز خسروی اعزام شدند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از ادامه ماموریت بازگشت زائران از مرز عراق به استان تا 10 شهریور ماه خبر داد و خاطرنشان کرد: امروز 20 دستگاه اتوبوس برای بازگرداندن زائران اعزامی به مرز عراق اعزام شد. در گروه ها.

نیک فهم تصریح کرد: سکوی ویژه ای در دو مرز مهران و خسروی برای انتقال زائران گیلانی اربعین به رشت در نظر گرفته شده است و کارشناسان ترافیک و حمل و نقل جاده ای برای تهیه بلیت و انتقال زائران به رشت برای تسهیل در محل مستقر خواهند شد. استان کمک می کند.

وی با بیان اینکه نرخ بلیت هر نفر با اتوبوس ویژه مهران به رشت 551 هزار تومان است، گفت: اتوبوس هایی را از ناوگان حمل و نقل عمومی استان به مرز عراق اعزام کرده ایم و مردم می توانند برای انتخاب مرز به سال 2000141 مراجعه کنند. یک پیام

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا