اقتصادی

اعلام شرایط پیش فروش محصولات سایپا ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

به گزارش آپارات نیوز، به نقل از روابط عمومی سایپا، اولین پیش فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا جهت حمایت از خانواده و جوانان جمعیت از ساعت 8:00 روز پنجشنبه 12 اسفندماه به مدت دو روز و 24 ساعت اجرا می شود. در روز برای 5 محصول بیا.

خودروهای عرضه شده در طرح مذکور شامل شاهین.جی، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.س می باشد.

زمان تحویل این خودروها از مرداد ماه سال آینده آغاز می شود و متقاضیان می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com برای پیش فروش یک ساله ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد، پس از قرعه کشی و در صورت انتخاب، امکان ثبت نام نهایی و سپرده گذاری خودرو فراهم می شود، در غیر این صورت برای کلیه مادران واجد شرایط که شرایط آنها به تایید سازمان های مربوطه، ثبت نام نهایی و واریز (برای خودرو) امکان پذیر است.

ضمناً لیست پذیرفته شدگان نهایی ظرف مدت 3 روز از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا اعلام می شود و لازم به ذکر است که متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام برندگان مبلغی واریز نمی کنند. پس از قرعه کشی، برندگان این طرح قرار است ظرف مدت 3 روز به علی الحساب جایزه خودرو واریز کنند.

گفتنی است در پیش فروش یکساله امکان ثبت نام برای مادرانی که دومین فرزندشان در 19 آبان ماه سال جاری متولد شده است وجود دارد.

IMG_20220301_195948_591

دکمه بازگشت به بالا