استانها

افتتاح طرح گازرسانی به محور افرینه – زیودار و ۴ روستای پلدختر

به گزارش آپارات نیوز لرستان، کرم گودرزی مدیرعامل شرکت گاز استان با آرزوی روز تاریخی مبارزه با استکبار جهانی در مراسم افتتاحیه این پروژه گفت: در این پروژه 28 کیلومتر خط برق رسانی و 8 کیلومتر شبکه پلی اتیلن با 4 ایستگاه تقلیل فشار گاز به ارزش 350 میلیارد ریال اجرا شده است که در مجموع 700 خانوار با جمعیتی بالغ بر 2600 نفر از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند. گودرزی ادامه داد: این پروژه از آن جهت حائز اهمیت است که زیرساخت و گازرسانی لازم برای بقیه روستاهای دشت زیودر، سرنجه، بن لار و خلج که عمدتاً روستاهای بزرگ با تراکم جمعیتی بالا هستند، می باشد.

دکتر. زیویار استاندار لرستان در این مراسم گفت: با توجه به شرایط تحریم و مشکلات فراوانی که وجود دارد، بحمدالله امروز پروژه گازرسانی منطقه افرینه برای محرومیت زدایی این منطقه راه اندازی شد. و رفاه مردم.» از لرستان تشکر و قدردانی کرد.

دکتر. کاظمی نماینده شریف پلدختری و مردم عادی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از نعمت گاز طبیعی تقدیر و تشکر می کنم و انتظار دارم با تسریع در نصب انشعاب ها از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.

گودرزی در پایان با تشکر از همکاران، پیمانکاران اجرایی و مشاوران شرکت گاز استان لرستان در انجام این پروژه باشکوه گفت: خدمات گازرسانی و ایجاد زیرساخت های گازی برای توسعه صنعتی و رفاه حال مردم پلدختر وظیفه ماست و هم اکنون با تکمیل سه پروژه گازرسانی در سال جاری علاوه بر پروژه های مورد استفاده، ضریب نفوذ گازرسانی روستایی به 85 درصد افزایش می یابد.

46

دکمه بازگشت به بالا