ورزشی

افشای مکالمه داور جنجالی با خانواده‌اش ؛ باور کنید من نژاد پرست نیستم!

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز ، باشک شیر شب گذشته در یکی از عجیب ترین اتفاقات تاریخ فوتبال به دلیل توهین نژادپرستانه به مقام چهارم زمین بازی را ترک کرد. این مسابقه آنقدر جنجالی شد که یوفا مسابقه را یک شبه به تعویق انداخت و اختلاف به امشب موکول شد.

سباستین كولتسكو ، داور رومانیایی كه جنجال بر سر باسك شهیر را برانگیخت ، هنوز به طور رسمی در مورد صحبت های او صحبت نكرده است.

ماجرا از این قرار است که داور چهارم با کمک مربی باشاک شهیر توهین نژادپرستانه ای انجام داد که ‘دمبا’ با شنیدن آن به داور آمد و به شدت اعتراض کرد. او در اعتراض خود به قاضی می گوید که چرا می توانست کلمه نژاد پرست را به کار برد اگر می توانست حرف دیگری بزند. اعتراض وی مانع بازگشت نماینده ترکیه به زمین با حضور این داور می شود. جالب اینجاست که تصمیم گرفته شد یکی از داوران در اتاق فیلم به جای داور جایگزین شود ، اما باشاکشیر عقیده داشت که او نباید اصلاً حضور داشته باشد.

طبق گزارشی که توسط ProSport منتشر شده است ، کلتسکو در این باره با خانواده اش صحبت می کند. این رسانه ادعا می کند که داور چهارم به خانواده اش گفته است: “من فقط می خواستم آدم خوبی باشم.” من نمی خواهم ببینم که سایت ها و رسانه ها درباره من چه نوشته اند ، اما همه کسانی که من را می شناسند می دانند که من نژاد پرست نیستم. امیدوارم.

بعد از این حادثه ، داور مسابقه ، اوویدیو هوتگان سکوت کرد و به europe1 گفت: “فعلاً نمی توانیم بیانیه ای ارائه دهیم. ابتدا باید در این مورد با یوفا صحبت کنیم. ما به وضوح ناراحت هستیم ، اما به سکوت خود احترام می گذاریم و شرایط را درک می کنیم.

پس از مسابقه ، وزیر ورزش رومانی ، EFE ، به دلیل اظهارات داور رومانیایی عذرخواهی کرد و گفت: “من از طرف رومانی برای آنچه اتفاق افتاده عذرخواهی می کنم.” ما هر عبارتی را که نژادپرستانه یا تبعیض آمیز تلقی شود ، به شدت محکوم می کنیم.

256 251

دکمه بازگشت به بالا