استانها

امام جمعه آبادان: آبادان پس از جنگ، همچنان عقب مانده و بی بهره از امکانات اولیه است

به گزارش خبرنگار آپارات نیوز در آبادان؛ حجت الاسلام عبدالحسین غبیشاوی امروز در مراسم معارفه و تکریم فرمانداران جدید و قدیم فرماندار ویژه آبادان که در تالار غدیر فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه دولت اصلی با نگاه جهادی عمل کرده است، اظهار داشت: هیچ مدیریتی جز مدیریت نیست. مدیریت جهادی نمی تواند وضعیت فعلی کشور را به شرایط مطلوب برساند.

وی کار جهادی را کار میدانی و ایثار عنوان کرد و افزود: با وجود اینکه مدیران در میدان هستند اما راه زیادی در پیش داریم. قبول مسئولیت در آبادان سخت است و باید مجدانه تلاش کرد.

امام جمعه آبادان زیبایی ظاهری (به موقع سر کار می آید)، پیگیری جدی امور، حفظ خونسردی در بحران، ارتباط با خدا (معنویت)، صبر، مدارا با مردم و مدیران، اختیار دادن به مدیرانی که به آنها داده می شود. مسئولیت از عشق به مردم یاد کرد. به عنوان برخی از ویژگی های یک مقام رسمی.

حجت‌الاسلام غبیشاوی تصریح کرد: شهر آبادان در امور خارجی مانند آب و فاضلاب، آسفالت، اشتغال و برخی موارد دیگر عقب‌تر است، هرچند از ظرفیت‌های فراوانی در منطقه بهره‌مند شده و مردم در این زمینه با مشکلات متعددی مواجه هستند.

وی یادآور شد: در بحث امنیت در شهر آبادان با توجه به اقدامات بسیار خوبی که ناجا در این زمینه انجام داده و جای تقدیر دارد اما هنوز تا رسیدن به وضعیت عادی و مطلوب فاصله داریم.

وی گفت: فرماندار جدید باید تمامی مدیران شهرستان را با خود همراه کند و تمامی امکانات را برای رسیدن به مطلوب بسیج کند.

46

دکمه بازگشت به بالا