حوادث

امکان بهره‌برداری از خط مترو تهران – پرند در سال ۱۴۰۰ وجود دارد

مجری خط مترو تهران-پرند جدید گفت: “اگر امکانات مالی برای تکمیل مسیر و ایستگاه های خط جدید مترو تهران-پرند مورد نیاز باشد ، ساخت این خط حومه در پایتخت با بهره برداری از 1400 امکان پذیر است.”

به گزارش آپارات نیوز ، علیرضا کردرستمی ، با اعلام موارد فوق ، افزود: ‘در سال های اخیر اقدامات مختلفی برای راه اندازی و تکمیل این پروژه مترو انجام شده است ، اما به دلیل عدم فعالیت های مداوم به دلیل کمبود بودجه کامل ، متاسفانه با وجود پیشرفت عملیات اجرایی در بسیاری از جبهه های کاری ، خط جدید متروی شهر از تهران – پرند فقط تا فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) فعال شده است که تعداد مسافران روزانه آنها بسیار متفاوت و غیرقابل قبول با اهداف برنامه کلی است.

مجری خط مترو تهران-نیو پرند در ادامه سخنان خود گفت: “بر اساس برآوردها ، اتمام و راه اندازی خط در این مسیر نیاز به بودجه حداقل 600 میلیارد تومان دارد تا بتواند ظرف مدت ده ماه این کار را انجام دهد. ‘عملیات اجرایی فاز سوم خط مذکور به پایان رسیده و قسمت مرزی از فرودگاه امام خمینی (ره) تا ایستگاه پرند فعال شده است.

طبق گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن تهران و حومه (مترو) ، کردرستمی در پایان سخنان خود افزود: “امیدواریم با پیگیری های بیشتر و کمک از طرف شرکت مادر شهرهای جدید و اعطای 100 جایزه construction اعتبار ساخت و ساز شش ماهه اول امسال ، اگرچه منابع مالی لازم را تأمین می کنیم و موانع اجرای پروژه را برطرف می کنیم ، اما می توانیم این پروژه نیمه تمام را در اسرع وقت به اتمام برسانیم تا جمعیت قابل توجهی از شهروندان در امور اداری-تجاری مراکز این مسیر می توانند از شبکه حمل و نقل ریلی بهره مند شوند. مزایای این شهر.

دکمه بازگشت به بالا