ورزشی

انتخابات پزشکی – ورزشی در سردخانه وزارت‌خانه!

من س askالی می پرسم که هم علی نژاد می تواند پاسخ دهد و هم در صورت لزوم ، وزیر ورزش و جوانان ، آقای سلطانی فر. آیا این روزها به وزارت توجه جدی دارید و چه اتفاقی برای شما می افتد؟ آیا شما اخبار را تماشا می کنید؟ آیا شایعات را می شنوید؟ بعید است خبرچینان حرف شما را نشنوند. حتی اگر در شبکه های مجازی نباشد که انگشت شست خود را روی صفحه گوشی هوشمند خود به بالا و پایین می برید ، نگاه شما به اخبار می افتد. از سوالی که به ذهنم خطور می کرد بی اطلاع بودم. آیا می توانید دلیل منطقی بیان کنید که چرا انتخابات فدراسیون مهمی مانند فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار نمی شود؟ ممکن است بپرسید چرا؟ من به این دلایل مهم می گویم:

1) به دلیل همه گیری بیماری کرونا و حفظ سلامت ورزشکاران و دست اندرکاران ورزش.

2) نزدیک بودن به المپیک توکیو و اینکه ورزشکاران به دلیل دوری از میادین ورزشی (تمرینات و مسابقات) در معرض آسیب های مختلف قرار دارند و نیاز به مراقبت و نظارت مداوم دارند.

3) به دلیل عدم آمادگی ورزشکاران (ذکر شده در بالا – از نظر جسمی و روحی) ، انگیزه بالایی برای استفاده از مکمل ها و مواد انرژی زا دارند ، بنابراین شک باید به مشاوره ، آموزش و تهیه مکمل های استاندارد نیاز داشته باشد.

4) همچنین توجه به جایگاه فدراسیون پزشکی ورزشی در آموزش عمومی برای انجام فعالیتها و ورزش در خانه و حفظ و ارتقا the سلامت جامعه قابل توجه است!

5) فقدان استراتژی مناسب تأمین مالی ، زیرا تمرکز اصلی و وابستگی فدراسیون پزشکی به درآمد بیمه های ورزشی و کمیته خدمات درمانی ، قطعاً در آینده نزدیک مشکلات مالی بسیاری را تجربه خواهد کرد.

دلایل زیادی وجود دارد که می توان آنها را به عقب و جلو ردیابی کرد ، اما شایعاتی وجود دارد که ممکن است شخصی برای شما نفرستاده باشد ، ممکن است چیزی را نشنیده باشد ، یا دیده یا خوانده یا خوانده باشد. و من واقعاً می خواهم شما آن را انکار کنید و بگویید: “نه ، همانطور که شما می گویید همه شایعات است.”

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار نخواهد شد زیرا گزینه مورد نظر وزارت ورزش هنوز تأیید نشده است!

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه این وزارتخانه می خواهد با حمایت از صندلی فدراسیون ، شش ماه اداره یک مسجد را خاتمه دهد و خود نیز کاندید شود.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه مهندسان در تلاشند اصطلاح معروف “مهندسی انتخابات” را به کار گیرند و از شخصی که رئیس وزارت فدراسیون پزشکی ورزشی است را انتخاب کنند!

این همه شایعه است اما شنیده می شود و می تواند بسیاری از افکار را تحت تأثیر قرار دهد. فدراسیون پزشکی ورزشی چه در مسابقات قهرمانی و چه در رشته های عمومی یکی از فدراسیون های خدماتی است. کارهای زیادی توسط این فدراسیون در حال انجام است. و شاید برای افراد عادی زیاد مهم نباشد ، اما برای ورزشکاران و کسانی که در ورزش فعالیت می کنند اهمیت دارد. اگر سوالی که من پرسیدم جواب داد چه چیزی خوب است ، اگر نه ، همانطور که پیرمرد معروف گفت ، فیلمهایش در اینترنت است. مجازی توزیع شد شما خود و وزارت خود را می شناسید ، خود و دولت خود را می شناسید!

251 251

دکمه بازگشت به بالا