فرهنگ و هنر

انتشار نرخ‌نامه انجمن صنفی ویراستاران

اساسنامه اتحادیه ویراستاران منتشر شد.

به گزارش آپارات نیوز، در صفحه انجمن صنفی سردبیران در این اطلاعیه آمده است: با تشکیل انجمن صنفی ویراستاران و مسئولیتی که طبق اساسنامه بر عهده انجمن گذاشته شد و همچنین چندپارگی در قیمت گذاری و رنج و مصیبت سردبیران در همکاری با ناشران و مالکان برای پرداخت مصمم بله، تصمیم گرفتیم اولین نسخه را در سال 1400 اعلام کنیم.

اسناد این فهرست بها با همکاری کارگروهی متشکل از اعضای کمیسیون های تحریریه، صنفی و امور حقوقی و پژوهشی تنظیم و قیمت ها بر اساس پنج متغیر (نوع متن، سخت کوشی، مشتری) تعیین شد. ، رتبه تحریریه، زمان).

راهنمای قیمت‌گذاری: سندی شامل مقدمه، مراحل، محدودیت‌های ویرایش، اجزای افزایش قیمت، مسئولیت تحریریه، رتبه‌بندی سردبیر و واژه‌نامه در وب‌سایت انجمن بارگذاری شده است. توصیه می شود این موضوع را با دقت بررسی کنید.

▪️ نحوه استفاده از برگه نرخ: جدول پایین صفحه اول سایت انجمن قابلیت تعیین نوع متغیرها را دارد تا نرخ نهایی بر اساس تعداد کلمات کل کتاب (قبل از ویرایش) تعیین شود.

در این سیاست علاوه بر در نظر گرفتن منافع ویراستاران، منافع پدیدآورندگان و ناشران نیز در نظر گرفته شده است و از این رو همسویی آنها در اجرای این خط مشی، راه را برای ارتباط بهتر و صمیمانه‌تر هموار می‌کند. در نتیجه کار بهتر. .

امید است با این قیمت ها ابهامات بین مشتری و مشتری برطرف شود. انجمن ویراستاران از نظرات یا پیشنهادات مخاطبان استقبال می کند و در این فهرست بها جمع می شود و در پایان فروردین 1400 جلساتی برای بررسی پیشنهادات برگزار می شود. لطفا نظرات خود را به ایمیل انجمن ارسال کنید.

http://anjomanvirastar.ir

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا