استانها

انجام ۵۰۰ تست سریع از اطرافیان بیماران کرونا مثبت در آبادان

نجمه سید آقامیری در گفتگو با خبرنگار آپارات نیوز در آبادان ، اظهار داشت: با پیگیری ها و تلاش های انجام شده 29 در ژانویه سال جاری ، یک آزمایش سریع بیماری عروق کرونا ویروس به عنوان بخشی از پروژه شهید سلیمانی در شهر فعال شد و اکنون ، تجهیز و راه اندازی تیم های واکنش سریع سیار ، نمونه برداری از افرادی که تماس داشته اند مستقیم با موارد بیماری عروق کرونا ویروس قلب در شهرستان در انجام می شود.

وی با تأکید بر اهمیت شناسایی زود هنگام بیماران مبتلا به بیماری کرونا ویروس قلب و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ضروری (حضوری و غیر حضوری) ، به ویژه برای گروه های در معرض خطر ، افزود: 500 این آزمایش ماه گذشته انجام شد که منجر به شناسایی به موقع شد 10 او بیمار مثبتی شد و برای قرنطینه کردن آنها در خانه اقدام کرد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان آبادان با اشاره به وضعیت حساس و شکننده در خصوص تاج گذاری در شهر آبادان اظهار داشت: خانواده های بیماران کرونا ویروس مثبت و افرادی که از نزدیک با آنها در ارتباط بوده اند به طور مداوم تحت نظر قرار می گیرند و هر روز از طریق تلفن و اصول آموزش قرنطینه در خانه توسط همکاران مرکز بهداشت انجام می شود.

سید آقامیری از همه شهروندان آبادانی خواست با استفاده از ماسک ، عدم حضور در جلسات و خارج شدن بی مورد از خانه ، بیماری را کنترل کنند. 19 برای کمک به.

48

دکمه بازگشت به بالا