اقتصادی

انواع تشک مواج و طرز استفاده از تشک مواج چگونه است؟

به گفته آپارات نیوز ، خرید تجهیزات پزشکی مانند تخت بیمارستان و تشک های موج دار که در انواع مختلف موجود است ، یکی از منابع ضروری و حیاتی برای بیماران دارای اختلالات حرکتی کوتاه مدت یا بلند مدت ، بیماری های مزمن و … است. انواع آن در فروشگاه های پزشکی فروش در همین راستا ، ما می خواهیم این مقاله را به این دستگاه پزشکی اختصاص دهیم و در مورد کاربردهای آن ، اهمیت استفاده از آن و همچنین انواع تشک های موج دار صحبت کنیم و در آخر راهی آسان و مطمئن برای تهیه آن پیشنهاد کنیم. پس با ما همراه باشید.

تشک مواج (تشک تخت) و تخت بیمارستان

لوازم ضروری برای بیماران با اختلالات حرکتی کوتاه مدت یا طولانی مدت ، بیماری های مزمن و غیره تجهیزات پزشکی مانند تخت بیمارستان و تشک های مواج را که در انواع مختلف در فروشگاه های پزشکی فروخته می شود ، خریداری کنید. ناتوانی در حرکت و عدم توانایی جابجایی مرتب افراد بیمار ، غالباً باعث ناراحتی و مشکلات ناخوشایند مانند زخم بستر می شود. بنابراین ، ما اشاره کردیم که یکی از مهمترین و اساسی ترین تجهیزات پزشکی در چنین مواردی استفاده از تجهیزات پزشکی در دسترس و بهینه ، مانند تشک موج دار است. در همین راستا ، ما می خواهیم این مقاله را به این دستگاه پزشکی اختصاص دهیم و در مورد کاربردهای آن ، اهمیت استفاده از آن و همچنین انواع تشک های موج دار صحبت کنیم و در آخر راهی آسان و مطمئن برای تهیه آن پیشنهاد کنیم. پس با ما همراه باشید.

زخم بستر چیست؟

همانطور که می دانید ، کل سطح بدن با لایه ای به نام پوست پوشانده شده است. پوست ما ، انسان و به طور کلی موجودات زنده به هوا و اکسیژن مداوم نیاز دارند. اگر به هر دلیلی در موقعیتی قرار بگیریم که قادر به حرکت نیستیم و نمی توانیم از جای خود بلند شویم ، پوست از اکسیژن محروم شده و بهبود می یابد. این بیماری بیشتر در افرادی دیده می شود که به هر دلیلی قادر به بلند شدن از رختخواب نیستند و غالباً به بیماری زخم در رختخواب مبتلا می شوند.

از آنجا که جابجایی این بیماران بسیار دشوار است و قادر به حرکت مداوم نخواهند بود و از طرف دیگر تخت های عادی به گونه ای هستند که امکان جابجایی و جریان هوا روی آنها وجود ندارد. پلاک ها یکی از عوامل اصلی ایجاد زخم در این بیماران است. بنابراین خرید تخت های بیمارستانی و تشک های مواج در انواع مختلف برای کاربردهای مختلف توسط تجهیزات پزشکی جدید با قدرت در اختیار بیماران قرار می گیرد تا دیگر دچار این نوع بیماری ها نشوند.

تشک تکان دهنده چیست؟

همانطور که از نام تشک های مواج مشخص است ، این تشک ها سطح صاف ندارند و این بزرگترین ویژگی و ویژگی این نوع تشک ها است. این تشک ها از PVC با کیفیت بالا ساخته می شوند و توسط یک پمپ هوا در هوای کم باد می شوند و یک سطح موج دار ایجاد می کنند تا جریان هوا را بین مکان های کم و زیاد باد ایجاد کند و همچنین از فشار نقطه روی تشک می کاهد. با این چند ویژگی ، این تشک ها برای بیمارانی که توانایی حرکت ندارند استفاده می شود. از آنجا که زخم ها برای مدت کوتاهی در رختخواب ایجاد می شوند و روند درمان طولانی و بسیار دشوار است ، پزشکان و کادر درمانی به طور منظم آن را توصیه می کنند. به تشک های مواج تشک معده نیز گفته می شود.

انواع تشک های مواج کدامند؟

همانطور که گفته شد ، زخم در رختخواب یکی از بیماری هایی است که خیلی سریع ایجاد می شود و خیلی سریعتر پیشرفت می کند و در صورت عدم درمان می تواند از پوست به سطح استخوان گسترش یابد. بنابراین ، این نوع تشک حتی برای بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند ، مانند دیسک کمر ، استفاده می شود.

تشک مواج + تجهیزات پزشکی

تشک مواج با توجه به نوع کاربردی که دارد ، معمولاً به سه نوع تقسیم می شود:

  1. تشک سلولی: این تشک ها برای بیمارانی که تحرک کمتری دارند و مدت طولانی در رختخواب می مانند ، توصیه و استفاده می شود. تشک سلولی از سلولهایی تشکیل شده است که به صورت افقی مرتب شده و به وسیله اتصال به یکدیگر متصل می شوند. سلولهای این تشک به ترتیب توسط پمپ هوا تخلیه و پر می شوند و موجی از حرکت ایجاد می کنند که باعث حرکت بدن می شود و درنهایت جریان هوای زیر بیمار ایجاد می شود. تشک سلولی برای افرادی که پوست حساس تری دارند مانند افراد مسن بسیار توصیه می شود.
  2. تشک مواج بیضی: این نوع تشک برای بیمارانی است که برای مدت کوتاهی باید در رختخواب بمانند. مانند افرادی که برای مدت کوتاهی تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار گرفته اند و یا اختلال حرکتی دارند. از تشک های مواج بیضی برای افرادی که زخم بستر آنها سطحی است یا برای جلوگیری از زخم بستر استفاده می شود.
  3. تشک مواج سنسور: کلاه گیس حسگر شباهت زیادی به تشک مواج سلولی دارد. اما پمپ قدرتمندی دارد و محدودیت وزنی ندارد. این نوع تشک برای بیمارانی طراحی شده است که کاملا در بستر بیماری هستند. بیمارستان ها اغلب از این نوع تشک ها استفاده می کنند. این تشک ها از تشک های سلولی گران ترند.

قیمت و خرید تشک های موج دار

هنگام خرید تجهیزات پزشکی مانند تشک مواج باید قبل از قیمت به موارد اساسی بیشتری مانند وزن بیمار ، وضعیت پوست بیمار ، نوع بیماری ، سن و طول تخت توجه کنید. زیرا قیمت و خرید تشک های مواج یکی از مواردی است که به راحتی در دسترس است. اما آنچه مهم است این است که بیمار بتواند از تشک به راحتی استفاده کند و دیگر دچار زخم در تخت نشود و نگرانی و چالش های اضافی برای بیمار و خانواده ایجاد نکند. به همین دلیل است که فروشگاه تجهیزات پزشکی آنلاین توان نو سعی دارد با ارائه قیمت مناسب و استفاده راحت از تشک ، به شما در خرید بهترین ، مناسب ترین و با کیفیت ترین تشک کمک کند.

چرا ما تجهیزات پزشکی جدیدی را ارائه می دهیم؟

همانطور که اشاره کردیم ، پوست و بافتهای بدن انسان ما از چنین ماهیتی برخوردار است که اگر برای چند روز یا بعضی اوقات چند ساعت بدون حرکت در مکانی بی حرکت قرار گیرد ، به سرعت صدمه دیده و سلامت پوست و بدن در معرض آن قرار می گیرد. آسیب دیده است این امر اغلب در بیماران بستری بسیار معمول است. با کمی دقت و استفاده از ابزار و تجهیزات با کیفیت می توان به راحتی و به راحتی آن را مدیریت کرد. تشک مواج یکی از لوازم جانبی کاربردی و بسیار مفید در این زمینه است. تنها چیزی که در تهیه این لوازم جانبی باید بسیار دقت شود این است که از چه مجموعه یا فروشگاهی می خرید. خرید در یک فروشگاه معتبر و مطمئن خیال شما را راحت می کند. به همین دلیل ما تجهیزات پزشکی جدیدی را به شما ارائه می دهیم.

تشک مواج + تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی توانانی نو مرجع تخصصی قیمت و خرید تشک های گلف در ایران است و با پشتیبانی محصولات خود در ایران توانسته است جایگاه خوبی را در بین رقبا بدست آورد. شما می توانید از طریق وب سایت (https://tavanino.com) با این مجموعه تماس بگیرید و می توانید تشک های مواج و سایر تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را در هر جای ایران به راحتی و با اطمینان سفارش دهید. متخصصان جدید تجهیزات پزشکی قدرت در اختیار شما هستند تا مشاوره لازم ، قیمت و خرید تشک های موج دار را برای شما تسهیل کنند و به شما در خرید تشک و سایر وسایل و تجهیزات پزشکی کمک کنند. تلاش گروه قدرت جدید ارتقا to سلامت و تزریق قدرت جدید به اعضای جامعه برای ایجاد سلامت اجتماعی و روانی برای هموطنان است.

دکمه بازگشت به بالا