فرهنگ و هنر

بازتولید بازی «ذره‌بین» – آپارات نیوز

بازی آموزشی و آموزشی «ذره بین» با توجه به استقبال خانواده ها، کودکان و نوجوانان برای چهارمین بار در حال تکثیر است.

به گزارش آپارات نیوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل مرکز، با توجه به اعلام همکاری و حمایت مرکز از تولیدکنندگان اسباب بازی برای تولید مشترک، «ذره بین» با همکاری شرکت «بازیتا» سرگرمی خواهد داشت. ، 50000 دستگاه در زمستان امسال تولید و عرضه می شود.

مدیرکل سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری گفت: این سرگرمی که برای گروه سنی سه سال به بالا طراحی شده است، باعث تقویت حافظه کوتاه مدت و افزایش اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان می شود. .

محسن حموله افزود: سرگرمی «ذره بین» در گروه بازی های آموزشی و جزو بازی های فلش کارتی است که افراد می توانند در گروه های دو تا چهار نفره به انجام آن بپردازند.

وی ادامه داد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که همزمان با آموزش بیش از هزار شرکت کننده، برگزاری رویداد ملی ایده اسباب بازی و شناسایی جوانان و علاقمندان به رشته طراحی اسباب بازی را در نظر دارد، در حال حاضر بیش از 180 نمونه اسباب بازی دارد. طرح های گروهی. تولید انبوهی از قبیل «وسایل کمک فکری، پزشکی، فرهنگی و هنری، کمک آموزشی و آموزشی و رایانه و الکترونیک» را تهیه کرده است.

حموله در پایان گفت: امکان استفاده از این طرح ها با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و یا به صورت مستقل برای تمامی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در زمینه اسباب بازی های ایرانی وجود دارد.

سرگرمی «ذره بین» با قیمت 120000 تومان در فروشگاه های کانون پرورش فکری و فروشگاه های محصولات فرهنگی هنری و تا کنون بیش از 15500 قطعه بازی آموزشی و کمک آموزشی «ذره بین» در دسترس علاقه مندان است. تولید شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا