استانها

بازدید سرزده مدیرکل آموزش و پرورش استان از ادارات آموزش و پرورش ناحیه یک و ناحیه دو زنجان

به گزارش خبرگزاری برن از استان زنجان؛ حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان از ادارات تحصیلات وی از منطقه یک و دو زنجان بازدید کرد.

حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان و هیئت همراه از بخشهای مختلف آموزش و پرورش ناحیه یک و ناحیه دو زنجان بازدید کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این بازدید با همکاران اداره آموزش و پرورش وی با حلقه های زنجانی دیدار و گفتگو کرد و در این گفتگوی صمیمانه با مشکلات، پیشنهادات و چالش های پیش روی آنان آشنا شد.

مظفری ادامه داد: از زحمات تمامی همکاران ناحیه یک و دو زنجان در جهت هدایت و برنامه ریزی فعالیت ها تشکر و قدردانی می کنم.

او دستاوردها و عملکرد خود را بیان کرد اداره کل آموزش و پرورش استان وی گفت: طی 14 ماه گذشته با پیگیری، مکاتبه و دیدار با مسئولان ارشد استانی و وزارت اقدامات خوب و مهمی در زمینه های مختلف انجام شده است.

وی با اشاره به موفقیت های آموزش و پرورش در سال گذشته گفت: اهدای پنج هزار تبلت دانش آموزی، کسب دو رتبه اول کنکور، صعود به رتبه ها. آزمون ورودی رتبه چهاردهم استان، کسب رتبه هفتم در ارزیابی ادارات کل آموزش و پرورش استان، کسب 5 مدال کشوری در المپیادهای علمی و کسب رتبه منتخب استان در جشنواره شهید رجایی از مهمترین دستاوردها با تلاش و کوشش است. از همه همکاران دانش آموزان و مقدسین.

// انتهای پیام //

بیشتر بخوانید:

سکه در

خبرنگاران:

داود خیری

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا