ورزشی

بازی مقابل استقلال برای ما مهم است/ اعتقادی به فضای مجازی ندارم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علیرضا منصوریان یکشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال تهران که در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد، گفت: بازی فردا هم برای ما و هم برای استقلال تهران بسیار مهم است.

وی افزود: این موضوع برای ما اهمیت ویژه ای دارد زیرا روند رشد را طی می کنیم و حتی در آخرین بازی توانستیم بازی را به تساوی بکشیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه امیدواریم آبادان فردا روزهای خوبی را سپری کند، گفت: اگر فردا هوادار نداشته باشیم برای فدراسیون فوتبال اتفاق خوبی نخواهد بود.

منصوریان گفت: اگر قرار بود فدراسیون فوتبال دو هفته برای تست گیری تعیین کند باید برای همه تیم های لیگ برتری اعمال شود و ملاک تست فقط ورزشگاه آزادی تهران نباشد.

وی ادامه داد: دوست داریم ورزشگاه تختی آبادان پر از تماشاگر باشد اما فکر می کنم هوادار داریم اما بدون حضور تماشاگر هم می جنگیم تا بهترین بازی و نمایش را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به مشکل گلزنی این تیم، تصریح کرد: تعریف خط حمله به معنای گلزنی است و من با «شروین بزرگ» صحبت کردم؛ در این دیدار با «شروین بزرگ» صحبت کردم. به او جوگو ما افراد برتر را خریدیم و اگر او در سال گذشته بازی کمی داشت اما ایمان خاصی داشت آه تو من با او بازی می کنم. فردا برای او نقطه عطفی است و باید تمام تلاشش را بکند تا از زیر بار تیم این خانه بگذرد.

منصوریان با تاکید بر اینکه وقتی “عباس بوعذر” را به فوتبال تحویل دادم، فکر می کنم فردای آن روز باید لژیونر می شد، گفت: امروز در جلسه فنی اعلام کردم که یکی از بهترین فوتبالیست های خوزستان است. “

وی گفت: من اعتقادی به فضای مجازی ندارم چون هنوز یک بیماری در فضای مجازی وجود دارد و قیاس واقعی برای مجموعه نیست.

دکمه بازگشت به بالا