اقتصادی

با رادار جدیدترین ردیاب خودرو را داشته باشید!

به گزارش آپارات نیوز، ردیاب خودرو این دستگاه کوچکی است که موقعیت یک وسیله نقلیه را از طریق ارتباطات ماهواره ای تشخیص می دهد. این دستگاه می تواند اطلاعاتی در مورد سرعت و جهت حرکت خودرو به دست آورده و در اختیار صاحب خود قرار دهد. این ویژگی در جی پی اس باعث می شود دزدان خودروی شما را قطع کنند و نتوانند به هدف خود برسند. حال سوال اینجاست که در این بازار شلوغ، کدام مدل کاتر پیست برای ماشین ما مناسب است؟

برای دریافت پاسخ این سوال و آشنایی با دلایل اهمیت نصب جی پی اس در خودرو تا پایان این مطلب را پیگیری می کنیم.

WhatsApp Print 2022-01-05 در 18.13.31 (1)

عملکرد امنیتی GPS چیست؟

جی پی اس یک دستگاه هوشمند است که موقعیت یک شی یا شخص را بر روی نقشه تعیین می کند. بنابراین از آن برای موقعیت یابی فوری استفاده می کنند. حال این موقعیت یابی می تواند برای شخص یا وسیله نقلیه یا هر شی دیگری باشد.

استفاده از ردیاب و موقعیت یابی از طریق آن می تواند برای جسم یا شخص امنیت ایجاد کند. به عبارت دیگر با اطلاع از وضعیت یک شی با GPS می توانیم آن را در هر زمان و هر مکان پیدا کنیم و از سلامت آن اطمینان حاصل کنیم. بنابراین مهمترین ویژگی امنیتی GPS را می توان امکان موقعیت یابی آنی و بدون محدودیت فضا دانست.

چرا نصب کاتر پیست روی خودرو اهمیت دارد؟

قبل از هر صحبتی بهتر است بدانید نیاز به نصب کاتر پیست روی خودرو چیست؟

امروزه آمار سرقت خودرو و سرقت تجهیزات در کشور بسیار بالاست. دلیل این امر هر چه که باشد، باید راهی برای مقابله با آن پیدا کنیم. راهی که بتواند از سرمایه و دارایی های ما محافظت کند. ردیاب ابزاری قدرتمند برای ایمن سازی وسایل نقلیه است. این وسیله با ابعاد کوچک خود به راحتی در خودرو جاسازی می شود و از دید پنهان می ماند. سپس تمامی مسیرهای حرکتی ماشین و درب را ثبت کنید برنامه موتور GPS (نرم افزار ویژه) به تلفن همراه مالک ارسال می کند. به این ترتیب موقعیت خودرو در هر لحظه بر روی نقشه قابل مشاهده است.

تعیین موقعیت خودرو به صورت آنی و بدون توجه به فاصله جغرافیایی تنها یکی از مزایای نصب کاتر پیست روی خودرو است. این دستگاه می تواند هرگونه نفوذ غیرقانونی به دستگاه را شناسایی کرده و بلافاصله هشداری را برای مالک ارسال کند. در نتیجه این ویژگی می توانیم کنترل کامل و از راه دور خودرو را داشته باشیم و دست سارقان را از سرمایه و دارایی خود کوتاه کنیم. علاوه بر این ردیاب خودرو می تواند تاریخچه مسیر خودرو را ثبت کند تا در صورت نیاز به راحتی بتواند از گزارش های خود استفاده کند.

تمام قابلیت های موجود برای موتور جی پی اس می توان گفت که می توانند امنیت فوق العاده ای برای خودرو به مالک ارائه کنند. اطلاع از موقعیت مکانی خودرو در هر زمان به همراه خدماتی مانند دسترسی به گزارشات ترافیکی و نفوذ غیرقانونی به داخل خودرو پکیج کاملی برای محافظت از خودرو خواهد بود.

WhatsApp Print 2022-01-05 در 18.13.32 (1)

ویژگی های ردیاب حرفه ای خودرو

اگر بخواهیم ویژگی های یک موتور ردیاب حرفه ای را بررسی کنیم، باید موارد زیر در لیست مشخصات گنجانده شود:

  • امکان مشاهده موقعیت خودرو بر روی نقشه

  • امکان ردیابی آنلاین و آفلاین در هر فاصله

  • اخطار ورود غیرقانونی به خودرو و باز کردن درها

  • هشدار قطعی برق باتری در صورت قطع ردیاب و اتصال باتری توسط سارق

  • دارای باتری پشتیبان برای ردیابی خودرو پس از قطع برق

  • قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور

  • قابلیت تعیین محدوده حرکتی و سرعت مجاز برای وسیله نقلیه

  • هشدار جرثقیل

به عنوان مثال در یک شرکت اجاره خودرو با کمک ردیاب می توان از خروج خودروها از محدوده شهر جلوگیری کرد. با تنظیم دامنه حرکتی در نرم افزار، در صورتی که راننده قصد داشته باشد خودرو را از دسترس خارج کند، هشداری برای مالک ارسال می شود و امکان خاموش کردن خودرو از راه دور فراهم می شود. این امر رانندگی خودروهای اجاره ای را آسان تر و ایمن تر می کند. این البته فقط یکی است مزایای ردیاب در صنعت اجاره خودرو است.

WhatsApp Print 2022-01-05 در 18.13.31 (2)

GPS خودرو یک راه حل هوشمند برای امنیت است

امروزه سیستم های ردیابی خودرو از فناوری های پیشرفته برای ردیابی موقعیت خودرو در سریع ترین زمان ممکن استفاده می کنند. این دستگاه ها با اتصال به شبکه ماهواره ای مختصات موقعیت جغرافیایی خود را مشخص می کنند. سپس مختصات به دست آمده با استفاده از شبکه مخابراتی به تلفن همراه مالک ارسال می شود. در نتیجه می توان نظارت جامع و کاملی بر خودرو و وضعیت آن از راه دور و تنها با کمک تلفن همراه داشت. به طوری که در حین سرقت اخطاریه برای مالک ارسال می شود و فرد می تواند در تمام مدت حرکت سارق خودرو را رهگیری کند. علاوه بر این امکان خاموش کردن خودرو از راه دور و قفل کردن درها وجود دارد. اینجاست که نصب ردیاب خودرو را می توان به عنوان روشی هوشمند برای اطمینان از ایمنی خودروها در نظر گرفت.

در کنار همه این موارد زمانی که ردیاب ماشین خریدم شما باید به سراغ مدل های حرفه ای و قابل اعتماد بروید. امروزه شرکت های متعددی در سراسر دنیا در زمینه تولید دستگاه های جی پی اس فعال هستند. رادار جی پی اس به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو در کشور، برای ایجاد امنیت برای سایر وسایل نقلیه اعم از خودرو، کامیون و موتور سیکلت، دستگاه های قدرتمند GPS را طراحی کرده است. این دستگاه ها می توانند اطلاعاتی مانند مسیر حرکت وسیله نقلیه، بازکردن درهای آن، حمل و نقل با جرثقیل و … را ارائه دهند. برای صاحبش بفرست به علاوه بعد از سرقت آنها همچنین به مالک اجازه می دهند ماشین را از راه دور خاموش کند. به این ترتیب می توان موقعیت خودرو را پیدا کرد و آن را از دست سارقان پس گرفت.

برای خرید ردیاب رادار یا تماس با مشاورین می توانید از طریق وب سایت یا شماره تماس با ما در ارتباط باشید.

آدرس سایت: https://radargps.org/

شماره تلفن دفتر مرکزی رادار: 05137177

شماره تلفن دفتر تهران: 91012727-021

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا