ورزشی

برای بازی با سپاهان برنامه داشتیم

آپارات نیوز/اصفهان کاپیتان تیم فوتبال خوزستان گفت: کادر فنی ما سپاهان را خیلی خوب آنالیز کرد و برای تک تک دقایق بازی امروز برنامه ریزی کردیم چون بازی با سپاهان آسان نیست.

ساسان انصاری پس از پیروزی یک بر صفر فولاد مقابل سپاهان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان، اظهار داشت: بازی امروز برای هر دو تیم سخت و تاکتیکی بود و می دانستیم که چگونه باید مقابل سپاهان بسیار ماهر که چهار بازیکن خارجی با کیفیت و گران قیمت است بازی کنیم. بازیکنان داخلی و ساختار خوب تیم خوب و یکی از بهترین تیم های ایران است.

وی افزود: در تمام چهار هفته ای که بازی کردیم، حق سه امتیاز بازی ها را داشتیم و 70 درصد بازی ها متعلق به ما بود.

به گزارش آپارات نیوز، کاپیتان تیم فوتبال خوزستان بر تفاوت استراتژی بازی ها تاکید کرد و خاطرنشان کرد: هر بازی استراتژی خاص خود را دارد. در تهران مقابل 60 هزار هوادار پرسپولیس صاحب توپ و زمین شدیم و مقابل تراکتور هم خیلی خوب بازی کردیم که توانستیم با زدن سه گل پیروز شویم.

انصاری تاکید کرد: قطعا بازی مقابل سپاهان در اصفهان آسان نیست اما با وجود کادر فنی عالی و بازیکنانش اصلا به این تیم فرصت ندادیم و به شرح وظایفی که کادر فنی داشت برمی گردد. برای ما راه اندازی کرد

وی ادامه داد: کادر فنی ما سپاهان را خیلی خوب آنالیز کرد و برای تک تک دقایق بازی امروز برنامه ریزی کردیم و خدا را شکر توانستیم بازی را مدیریت کنیم و در مسیر کسب سه امتیاز پیش ببریم.

انصاری گفت: همه بچه ها برای موفقیت تیم زحمت کشیدند. تمام یازده شروع و بازیکنان تعویضی تاثیرگذار بودند. ما یک تیم هستیم و این یکی از نقاط قوت اصلی فولاد در سال های اخیر بوده است و از این بابت خوشحالم.

وی یادآور شد: امشب فقط می توانیم برای این برد خوشحال باشیم، بازی با سپاهان مثل سایر بازی های لیگ که گذشت، یک بازی سه امتیازی بود و همه بچه های تیم ما این را می دانند. ما در یک ماراتن هستیم و اگر الان جشن بگیریم سخت تر می شود.

انصاری با بیان اینکه تیم ها در هفته های آینده قدرتمندتر از گذشته مقابل فولاد بازی خواهند کرد، افزود: همه می دانند که ما قوی هستیم، بازی با سپاهان را فراموش می کنیم و سعی می کنیم هفته آینده برای بازی خود تمرین کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا