اقتصادی

برکت خود خوانده انقلاب به دنبال حضور در دولت آینده 

با این حال ، تقریباً همه مدیران ارشد سازمان می دانند که اعتراضات علیه وی به دلیل انحصار در تصمیم گیری ها بود و اصرار مظفری بر تصمیمات فردی و نامنظم باعث اعتراض همه رهبران دولتی و غیردولتی علیه وی شد.

اوج این انحصارها تغییرات پی در پی در معاونت سرمایه گذاری و اقتصاد کیش بود. این غیر قابل باور است ، اما آقای مظفری چهار بار نماینده اقتصادی و سرمایه گذاری کیش را تغییر داده و سرمایه گذاران را گیج کرده است.

جزیره کیش به راحتی روزهای طلایی جذب سرمایه گذار را از دست داد زیرا آقای مظفری مرتباً معاون وزیر سرمایه گذاری را تغییر می داد و مردم و برنامه ها دائماً در حال تغییر بودند.

البته چنین مصاحبه هایی به طور منظم در دوره های خاص مانند انتخابات انجام می شود. آقای. مظفری احتمالاً همچنین می خواهد دولت جدید با این مصاحبه تند وی را به یاد بیاورد ، اما او با اقدامات خود از کیش مظفری یاد کرد. عملکردی که به هیچ وجه مورد قبول کیشوندانی ها نبود.

آنچه وی در مصاحبه خود علیه دولت روحانی گفت بیشتر تلاشی است برای استتار همین عمل. دکتر. مظفری که در مورد گوش دادن و فایل های صوتی صحبت می کند ، بهتر است کمی درباره توقف پروژه ها در دوره تصدی خود صحبت کند.

دکتر مظفری که روزگاری خود را نعمت انقلاب می نامید ، بدون در نظر گرفتن منافع رژیم ، مردم را در آستانه انتخابات دلسرد می کند.

این بدون شک یک بازی سیاسی است که با انتخابات مطابقت دارد تا مردم اشتباهاتی را که در زمان خود در کیش روی داده فراموش کنند و به نظر می رسد که تغییر آنها به دلیل مخالفت آنها با دستورات اکثریت بوده و مربوط به عملکرد و عملکرد آنها است. فقدان برنامه ای برای حاکمیت. سازمان منطقه آزاد کیش نمی تواند سطح سرمایه گذاری در جزیره کیش را افزایش دهد.

ما هنوز نمی توانیم به یاد بیاوریم که وی وقتی خود را نعمت انقلاب خواند ، چگونه کیش را به همان وضع تحمیل کردند و چگونه رسانه های غربی حمله به رژیم را در دستور کار قرار دادند. مظفری پس از چهار ماه سکوت بار دیگر به رسانه های آن طرف آب تبلیغ کرد تا فضای ایران را سیاه جلوه دهد.

همچنین این یک حقه جالب برای یک راننده است که چهار ماه سکوت کند تا شهروندان کیش بتوانند آنچه در جزیره وی رخ داده را به یاد بیاورند و به طور ناگهانی در وسط دیوانگی انتخابات صحبت کنند و سعی در براندازی دولت آینده داشته باشند تا او را به یاد بیاورد. با این مصاحبه برای بررسی سوابق او نروید. این سوابق نشان می دهد که یکی از تصمیمات درست دولت روحانی تغییر مدیریت منطقه آزاد کیش و جلوگیری از افت بیشتر رونق کیش بوده است.

223233

دکمه بازگشت به بالا