ورزشی

بزرگداشت پورحیدری و کاشانی برگزار می‌شود

به گزارش آپارات نیوز؛ حجت نظری ، بنیانگذار جایزه حجازی گفت: جایزه حجازی مربوط به نام یک اسطوره ورزشی است ، اما لزوماً فقط یک جایزه ورزشی نیست بلکه برای محافظت از اخلاق و انسانیت در جامعه است. و به افرادی داده می شود که روحیه آنها همان مرحوم حجازی است. ” دموکراسی و دفاع از حقوق و اخلاق.

وی با بیان اینکه مرحله نخست این جایزه سال گذشته برگزار شد ، اظهار داشت: سال گذشته از خانواده مرحوم ناصر حجازی تجلیل شد و عادل فردوسی پور به عنوان برنده جایزه ویژه انتخاب شد. به مهدی شادمانی ، جعفر تبریزی ، میررفیعی و ورا غفوری جایزه اهدا شد.

نظری ادامه می دهد: امسال مراسم دوم به احترام یک پیشکسوت دیگر یعنی زنده یاد منصور پورحیدری و جعفر کاشانی برگزار می شود و در پایان مراسم برگزیدگان معرفی می شوند. خانواده ناصر حجازی و تعدادی از پیشکسوتان نیز حضور دارند اما به دلیل شرایط کرونا ، متاسفانه حضور سایر مهمانان و عزیزان در این مراسم امکان پذیر نبود. حساب اینستاگرام ، از جمله جایزه حجازی ، درhejazi_awards برگزار می شود.

نظری ابراز امیدواری کرد تا پایان دوره همه گیر کرونا ، مراحل بعدی جایزه حجازی به همان شیوه مرحله اول با حضور صدها نفر و پیشکسوتان ورزش ، ورزشکاران و هنرمندان برگزار شود.

4

دکمه بازگشت به بالا