اقتصادی

بیمه دی حامی جانبخش ماند؛ اشاعه فرهنگ اهدا عضو با «یکی بود، هنوزم هست»

به گزارش آپارات نیوز ، با اشاره به کار رابط شرکت بیمه دی ، مراسم تمدید همکاری بین بیمه دی و انجمن اهدای اعضای بدن ایران با حضور مدیرعامل بیمه دی و مدیرعامل انجمن اهدای اعضای ارگ ایران برگزار شد.

مسئولیت اجتماعی یکی از ارکان مارک های تجاری است

مهندس محمدرضا کشاورز ، مدیرعامل بیمه دی با اشاره به اهمیت اهدای عضو گفت: یکی از مهمترین ارکان شرکت ها و مارک های برجسته در جهان مسئولیت اجتماعی است. ما انجمن اهدای اعضای بدن ایران را انتخاب کرده ایم تا بتوانیم نه تنها فرهنگ اهدای عضو را گسترش دهیم ، بلکه از خانواده اهدا کنندگان عضو نیز حمایت کنیم. به نظر من یکی از وظایف اصلی شرکت های بیمه توجه به چنین محافظ هایی است.

حمایت از بیمه D برای خانواده اهدا کنندگان

مهندس کشاورز گفت: کلمه “جانبخش” توسط تیم خلاق بیمه دی پیشنهاد شده و خوشحالیم که این شرکت توانست فرهنگ اهدای عضو را به طور موثری ایجاد کند و این کلمه را در کشور مشهور کند.

بیمه دی همچنان یک حامی بود.  فرهنگ اهدای عضو را با گسترش دهید

وی افزود: بیمه دی حمایت از خانواده های داغدار را در قالب بیمه نامه و تأمین نیازهای آنها آغاز كرده است. ما بسیار خرسند هستیم که در ایجاد و گسترش فرهنگ آن در کشور نقش داشته ایم.

رضایت انجمن اهدای عضو با همکاری بیمه دی

دکتر کتایون نجفی زاده ، مدیرعامل انجمن اهدای اعضای بدن ایران ، نیز در این مراسم گفت: “سال گذشته ، تفاهم نامه ای با بیمه D امضا شد و ما خوشحالیم که این همکاری ها اکنون گسترش یافته است.” در طول این مدت قرارداد ، هر دو طرف از همکاری راضی هستند.

دکتر. نجفی زاده درباره اینکه چه کسی بیشتر در معرض خطر مرگ مغزی است ، گفت: عابران پیاده ، کارگران ساختمانی و به طور کلی افراد به خطر مرگ مغزی نزدیکتر هستند.

80 درصد مرگ مغزی برای فقرا

مدیر انجمن اهدای اعضای بدن ایران خاطرنشان کرد: در مطالعات انجام شده مشخص شد که 80 درصد افرادی که در تهران بر اثر مرگ مغزی فوت کردند از قشر ضعیف جامعه و 60 درصد از افراد نان آور خانواده هستند.

دکتر. نجفی زاده در مورد انتظارات و درخواست های خانواده های افرادی که اعضای بدن اهدا می کنند ، توضیح داد: یکی از درخواست های خانواده های اهدا کنندگان بیمه درمانی است که با آن مشکل جدی دارند. یک قسمت از تفاهم نامه بیمه D در سال اول بیمه درمانی تکمیلی در اختیار خانواده های اهداکنندگان عضو قرار گرفت.

بیمه دی همچنان یک حامی بود.  فرهنگ اهدای عضو را با گسترش دهید

مسئله 20 سال انجمن اهدای اعضا با حضور بیمه دی تصمیم گیری شد

دکتر امید قبادی ، معاون مدیرعامل انجمن اهدای اعضای بدن ایران ، همچنین در مورد همکاری با بیمه دی گفت: در 20 سال گذشته ما نتوانسته ایم با شرکت های بیمه برای بیمه خانواده های اهدا کنندگان عضو توافق کنیم و بسیاری از مشکلات ما در این منطقه داشته است. نیمی از این نگرانی با حضور بیمه دی برطرف شد.

دکتر. قبادی افزود: بیمه دی از درد و رنج خانواده های اهدا کننده می کاهد. بزرگترین دستاورد ما در این مشارکت افزایش 80 درصدی پوشش در تفاهم نامه جدید است. ما از لرد تشکر می کنیم که بیمه دی با هدف کاهش مشکلات سالانه افراد بیشتر و ایجاد پوشش بیشتر بیمه ، به شدت پیش آمده است.

“این یکی بود ، هنوز هم هست …” معنای واقعی اهدای عضو را بیان می کند

معاون مدیرعامل انجمن اهدای اعضای بدن ایران در مورد کار فرهنگی بیمه دی در زمینه حمایت و اشاعه فرهنگ اهدای کمک ، گفت: کار فرهنگی بیمه دی ما را متعجب کرد. جمله “یکی بود ، هنوز هم هست …” بسیار چشمگیر و فوق العاده است. به نظر من ، این جمله مفهوم فرهنگ اهدا را به درستی بیان می کند. از ایده پردازی شما بسیار سپاسگزارم که این عبارت تأثیرگذار را به همراه کلمه اهدا برای حمایت از فرهنگ اهدا انتخاب کردید.

حسن قلندری ، معاون امور مشتری و توسعه بازار شرکت بیمه دی نیز گفت: بیمه دی در دو بخش به انجمن اهدای عضو ایران خدمت کرده است که قسمت اول آن پوشش بیمه ای است و قسمت دوم به فرهنگ سازی کمک می کند. اهدای عضو در کشور.

دی ، معاون امور مشتریان و توسعه بازار برای کمپین 360 درجه گفت: “با راه اندازی این پروژه در روزهای آینده ، مزایای بزرگی مانند پوشش بیمه اتومبیل ، درمان فردی و خانوادگی و زندگی به همراه خواهد داشت.” برای ایجاد فرهنگ “زنده” و حمایت از اهدا کنندگان. آتش سوزی و مسئولیت در اختیار دارندگان اهدا اعضای بدن قرار می گیرد.

ارائه بیمه تکمیلی با مجوز بیمه مرکزی

قلندری خاطرنشان کرد: بیمه جانبخش با مجوز بیمه مرکزی در بیمه دی مورد بهره برداری قرار گرفته است ، بنابراین در صورت مرگ مغزی افراد هزینه غرامت به خانواده های وی پرداخت می شود. در بیمه دی ، ما افتخار می کنیم که مسئولیت اجتماعی خود را به جامعه اعلام کنیم و بسیار خوشحالیم که در کنار انجمن اهدای اعضای بدن ایران هستیم.

دکمه بازگشت به بالا