اقتصادی

تأخیر در تحویل محصولات جایگزین خودروهای فرسوده/ عرضه تاکسی‌های سورن؛ به‌زودی

یکی از ایده های جدید ایران خودرو این است که در طرح های فروش فوری و فوق العاده خود به جای خودروهای دست دوم محصولات جدید را عرضه کند. این امتیاز جدیدی است که صاحبان این نوع خودروها دریافت کرده اند. این طرح از مرحله سوم قرعه کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در شهریورماه اجرا شد و همچنان ادامه دارد. البته طرح دیگری مشابه طرح جایگزین وجود داشت که مختص خودروهای تاکسی بود.

اکنون پس از گذشت چندین ماه، برخی از این برندگان ادعا می کنند که ایران خودرو در تحویل خودروهای خود تاخیر داشته است. این افراد به تجارت نیوز گفتند: خودروهایی که در شهریور برنده شده اند، با وجود پرداخت و تکمیل مراحل خرید، هنوز به آنها تحویل داده نشده است.

به گزارش تجارت نیوز به نقل از ایران خودرو، این شرکت مدعی شد که خودروهای تاکسی سورن را تنها با تاخیر تحویل داده و سایر خودروهایی را که در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده با نو عرضه شده اند، بر اساس تعهد تحویل تحویل داده است. برندگان.

ایران خودرو به تجارت نیوز اعلام کرد که تحویل تاکسی ها به دلیل اخذ استاندارد و شماره گذاری با تاخیر مواجه شده است. اما هم اکنون این شرکت خودروسازی مجوزهای لازم را برای عرضه به سورن اخذ کرده و این محصولات به زودی آماده تحویل خواهند شد.

البته این اولین بار نیست که خودروسازان به تعهدات خود عمل نمی کنند و تحویل محصولاتشان با تاخیر مواجه می شود. به عنوان مثال قبل از موضوع خودروهای فرسوده در مردادماه سال گذشته، برخی از برندگان قرعه کشی در طرح فروش سایپا اعلام کردند که این شرکت پس از شش ماه، کوییک اس را به مشتریان خود تحویل نمی دهد. گفته می شود شرکت سایپا نیز در پاسخ به تاخیر بهانه کمبود قطعات یدکی را مطرح کرده است. در حالی که در تحویل سایر محصولات چنین مشکلی وجود نداشت.

بیشتر بخوانید:

46220

دکمه بازگشت به بالا