اقتصادی

تخصیص ۳۷۴ میلیارد تومان ماحصل سفر رئیس جمهور به لرستان

آپارات نیوز/ لرستان استاندار در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه از تخصیص 374 میلیارد تومان اعتبار در فاز اول تخصیص اعتبار سفر خبر داد و افزود: تخصیص اعتبار به لرستان در دو فاز دیگر انجام می شود.

فرهاد زیویار گفت: جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با دو دستور کار کلیدی در خصوص گزارش کارگروه های مسائل زیرساختی و پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به استان برگزار شد.

زیویار تصریح کرد: در این جلسه دو پروژه بزرگ اقتصادی در کارگروه های فرعی به طرح ارائه شد که شامل مجتمع رفاهی و مجموعه ای از محصولات مربوط به کابینت و یراق آلات بود که هر دو طرح برای تکمیل به کارگروه های زیرساخت ارجاع داده شد. مدارک. ” داد.

وی ادامه داد: از دیگر دستورکارهای جلسه امروز پیگیری تصویب سفر رئیس جمهور به لرستان و جوایز بود که بر اساس گزارش از نظر تعداد و تعداد و مبلغ 374 میلیارد تومان جوایز خوبی برای استان محسوب می شود. مرحله اول. “شامل.

نماینده عالی دولت در استان گفت: این جایزه نقدی است و نسبت به سال های گذشته از رقم بالاتری برخوردار است و در آینده نزدیک این اعتبار را به پروژه های استان تزریق خواهیم کرد و تاثیر آن را به میزان قابل توجهی خواهیم داشت. دیدن.

زیویار در ادامه یادآور شد: این اعتبار صرف تکمیل و راه اندازی پروژه ها در حوزه راه، پل سازی، ورزشگاه، کتابخانه، تالار مرکزی شهر خرم آباد و سایر پروژه های عمرانی و اقتصادی استان می شود و به زودی پویایی پروژه ها در استان آغاز می شود.

وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور بر اعطای این اعتبار به لرستان افزود: اعطای این اعتبار حاصل تلاش و پیگیری مسئولان استانی و ارائه گزارش از وضعیت پروژه ها در سفر اخیر است. رئیس جمهور و هیئت دولت.»

استاندار لرستان با اعلام اینکه این اعتبار در مرحله اول به استان اعطا شد، گفت: با دستور رئیس جمهور اعتبارات تکمیلی علاوه بر این مرحله در دو فاز دیگر به استان اعطا می شود. بر تسریع در روند تخصیص اعتبارات به استان تاکید شد.

زیویار خاطرنشان کرد: برای پاسخگویی به مطالبات مردم و پروژه های استان بسیار ضروری است که مسئولان با غیرت، کار و تلاش شبانه روزی و پیگیری مستمر در این زمینه وارد عمل شوند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا