اقتصادی

تسهیل خدمات تجاری در گمرک موجب رونق اقتصادی می شود

تسهیل خدمات بازرگانی در گمرکات موجب رونق اقتصادی می شود

صولت مرتضوی با اشاره به نقش گمرک در توسعه تجارت خارجی جمهوری اسلامی ایران گفت: توسعه کمی و کیفی همراه با توجه به شکوفایی نیروی انسانی، به تحول و سودآوری بیشتر کمک می کند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آپارات نیوز، سید صولت مرتضوی در بازدید از شرکت انبار عمومی و خدمات گمرکی ایران در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و در دیدار با هیات مدیره و کارکنان این مجموعه، بر لزوم طراحی این مجموعه تاکید کرد. سامانه‌های جدید بهبود عملکرد در شرکت‌های زیرمجموعه گفت: سرمایه‌گذاری برای خدمات بهتر به مردم و نوآوری در ارتقای بهره‌وری یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های توسعه است.

وی با اشاره به نقش این شرکت در توسعه تجارت خارجی جمهوری اسلامی ایران گفت: توسعه کمی و کیفی همراه با توجه به شکوفایی نیروی انسانی به تحول و سودآوری بیشتر کمک می کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در تهیه سند آمایش سرزمینی و در شورای برنامه ریزی وزارت کار به ارتقای بهره وری شرکت های زیر مجموعه سازمان ها و صندوق های تابعه توجه می شود. یکی از مهمترین استراتژی های ما

مرتضوی راه اندازی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را مهم و موثر دانست و گفت: تسهیل تجارت برای فعالان بخش خصوصی و ایجاد بستر برای آنها به رونق اقتصادی کشور کمک می کند.

شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به عنوان یکی از زیرمجموعه های صندوق بازنشستگی کشوری، ارائه دهنده خدمات انبارداری، بیمه کالا و خدمات حمل و نقل داخلی و خارجی، مستقر در حوزه حمل و نقل ریلی، دریایی، جاده ای و هوایی کشور می باشد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا