ورزشی

تعجب از تصمیم کی‌روش برای بازی با انگلیس/ ضعیف‌ترین بازیکنان تیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار آنلاین به عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی جام جهانی اشاره کرد و گفت: در ابتدا باید بگویم کارلوس کی روش احتمالا با این تیم بازی نمی کرد. افرادی که با هم بازی نمی کردند و با هم غریبه بودند.

سرمربی سابق تیم ملی «ب» ایران ادامه داد: در نیمه اول نتوانستیم 10 پاس سالم به هم بدهیم و اسیر بازی انگلیس بودیم. ما در کنترل توپ مشکل داشتیم و در کل نیمه پر استرسی داشتیم و همین مشکل باعث شد سه گل دریافت کنیم و وضعیت روحی خوبی نداشته باشیم.

وی با انتقاد از کارلوس کی روش گفت: او را برای کمک به تیم ملی آوردیم. اگر این همه گل می زدیم مربی قبلی بهتر از کی روش بود. ترکیبی انتقادی که همه را شگفت زده کرد. سیستم بازی طوری بود که انگلیس به راحتی مقابل ما بازی کرد و موقعیت های زیادی به دست آورد.

تعجب از تصمیم کی روش برای بازی مقابل انگلیس/ ضعیف ترین بازیکنان تیم

پرویز مظلومی درباره عملکرد خط دفاعی گفت: اشتباهات خط دفاعی ما خیلی زیاد بود. فکر می کنم تحلیل خوبی از انگلیس نداشتیم. ما نتوانستیم برنده شویم و نتوانستیم در زمین عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال ادامه داد: دفاع ما بسیار اشتباه ظاهر شد و به بازیکنان حرفه ای انگلیسی اجازه داد به راحتی از خط دفاعی عبور کرده و دروازه را باز کنند.

این کارشناس فوتبال ادامه داد: از 6 گلی که به ثمر رساندیم، حسینی کمترین تقصیر را داشت و بیشتر اشتباهات و گل های ما به دلیل عملکرد ضعیف خط دفاعی بود.

تعجب از تصمیم کی روش برای بازی مقابل انگلیس/ ضعیف ترین بازیکنان تیم

وی ادامه داد: تیمی که با ترس بازی می کند نمی تواند نتیجه بگیرد. بازیکنان ما از ابتدا با روحیه وارد زمین نشدند. رفتن بیرانوند هم اتفاق بدی بود که به تیم ما ضربه زد اما در کل نفهمیدیم کی روش چه فکری برای این بازی دارد. چرا از بازیکنانی که در این زمان با هم بازی می کردند و کاملاً با هم آشنا بودند استفاده نکرد؟

مظلومی اظهار داشت: این بازی را باید فراموش کنیم. دو دیدار حساس دیگر داریم که کادر فنی باید روی این دو دیدار تمرکز کند. به شرط اینکه حریف را خوب آنالیز کنیم و بازی مقابل ولز و آمریکا را با ترکیب قابل قبولی آغاز کنیم، امیدواریم پیشرفت کنیم.

دکمه بازگشت به بالا