استانها

تعیین ۱۵۰۰ تومان به‌عنوان قیمت خرید تضمینی سیب صنعتی

به گزارش آپارات نیوز آذربایجان غربی، محمدمهدی شهریاری با اعلام اینکه قیمت خرید تضمینی سیب های صنعتی 1500 تومان تعیین شده است ، گفت: علاوه بر درخواست کارخانه های کنسانتره از خرید سیب های کنار جاده ای که به صورت غیربهداشتی نگهداری می شوند ، باغداران نیز محصولات خود را تولید می کنند.سیب. مستقیماً به کارخانه ها یا اشخاص حقوقی.

وی با بیان اینکه نگهداری و نگهداری سیب زیر درخت در کنار جاده ها و در گل و لای ، علاوه بر پیامدهای بهداشتی ، چهره شهر را نیز از بین می برد ، افزود: هدف نهایی از تعیین قیمت تضمینی ایجاد رابطه عادلانه است. بین عرضه و تقاضا. “برای حمایت از کشاورزان.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه دستاوردهای یکساله کشاورزان نباید به جیب برخی دلالان و واسطه ها برسد ، ادامه داد: جهاد کشاورزی علاوه بر اعلام عمومی محل استقرار نقاط جمع آوری قانونی ، باید بستر صدور مجوز برای راه اندازی قانونی را تسهیل و تسریع کند. افزایش تعداد این مراکز.

استاندار آذربایجان غربی همچنین از بزرگراه ها و حمل و نقل جاده ای خواست تا با جمع آوری سیب های صنعتی به صورت غیرقانونی برخورد کنند.

شهریاری با قدردانی از کارخانه های کنسانتره اظهار امیدواری کرد که با ایجاد شرایط متعادل ، سود مناسبی را برای کشاورزان شاهد باشیم.

46

دکمه بازگشت به بالا