حوادث

تقدیر وزیر کشور از پلیس: مدافعان امنیت، نقشه دشمنان را خنثی کردند

وزیر کشور با قدردانی از فرجا نوشت: اکنون که دشمنان و نفاق علیه ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی قیام کرده اند، مدافعان امنیت مانند همیشه با روحیه انقلابی و پاسداری از ارزش های دینی و الهی، این نقشه را خنثی کردند. از دشمنان

به گزارش آپارات نیوز، متن پیام احمد وحیدی به مناسبت هفته تکریم نیروی انتظامی به شرح زیر است:

“به نام خدا

نیروی انتظامی نهادی برخاسته از متن مردم و انقلاب اسلامی است که با اتکا به اخلاق، صلابت، اقتدار و مجهز به فناوری های نوین در کنار سایر نهادهای امنیتی کشور با عاملان ناامنی و شرارت مقابله می کند. ، نقش موثر و مهمی در تامین امنیت پایدار دارد.

این نیرو علاوه بر تلاش برای برقراری نظم در کشور، به صورت شبانه روزی و با تمام ظرفیت برای خدمت رسانی به مردم در مواقع حساسی مانند اپیدمی کرونا، برگزاری مراسم پیاده روی اربعین، مبارزه با مواد مخدر و قاچاق حضور داشته است. و همچنین ناامنی سایبری.

اکنون نیز که دشمنان و منافقین در مقابل ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی صف آرایی کرده اند به بهانه واهی تضییع حقوق زنان به دنبال برهم زدن آرامش کشور و دامن زدن به ناامنی و بی نظمی هستند. مانع پیشرفت و رشد همه جانبه کشور است.مدافعان امنیت همچون همیشه با چشمانی هوشیار و آگاه به نیات و اهداف دشمنان و با روحیه انقلابی و پاسداری از ارزش های دینی و الهی، تدبیر دشمنان و دارند. بار دیگر به جهانیان نشان داد که حفظ و دفاع از امنیت عمومی خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است.

در این جاده پر خطر جان بارکفان فرمانده انتظامی کشور حضور چشمگیر و فعالی در عرصه امنیتی از خود نشان داد و با درود بر روح مطهر شهدای مدافع امنیت از زحمات مدافعان و پاسداران قدردانی کرد. از امنیت مردم در این برهه تاریخی که با ایمان الهی ایستادگی کردند، توفیق و خدمت بیشتر در راه اسلام، انقلاب و مردم را از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا