فرهنگ و هنر

تقدیم اجرای یک نمایش به روح حبیب الله کاسه ساز

نمایش «اتاق روانشناسی» اجرای خود را در تالار حافظ آغاز کرد و اجرای آن به روح حبیب الله کاسه ساز (پدر کارگردان) تقدیم شد.

به گزارش آپارات نیوز به نقل از مشاور رسانه ای گروه، نمایش «اتاق روانشناسی» به کارگردانی مهدی کاسه ساز و تهیه کنندگی رامان راد جمعه شب 5 آذرماه در تالار حافظ آغاز شد.

در این نمایش افرادی چون احمد ایراندوست (بازیگر)، امین میری (بازیگر و کارگردان تئاتر) و شروین حاجی پور (خواننده) حضور داشتند.
پس از اجرا، مهدی کاسه ساز (کارگردان نمایش) به روی صحنه آمد و مختصری از شرایط سخت تئاتر گفت.
وی گفت: شرایط به گونه ای است که مشخص نیست تا کی سالن دیگری وجود داشته باشد یا خیر، زیرا اکنون شاهد افزایش بی رویه هزینه ها هستیم.
وی افزود: البته این شرایط مختص تئاتر نیست و امروز کل جامعه با شرایط سخت و پیچیده ای دست و پنجه نرم می کند. در این شرایط جز به یکدیگر پناهی نداریم. خیلی ممنون که در اولین اجرا ما را تنها نگذاشتید و ما را تماشا کردید.
این کارگردان خطاب به مخاطبان این نمایش گفت: امیدوارم شما مخاطبان عزیز از حمایت از هنر نمایش دست برندارید تا تئاتر حداقل بتواند زنده بماند.
وی در پایان با ابراز تاسف از بحران بی آبی که گریبانگیر کشور شده است، گفت: در شرایطی قرار داریم که امیدوارم اقدامات مسئولان و همچنین بارش الطاف الهی هر چه زودتر بهبود یابد. در نهایت اولین اجرای نمایش اتاق روان را به تمام پدرانی که برای فرزندشان زحمت کشیدند اما اکنون از دنیا رفته اند تقدیم می کنم. این نمایش را به پدرم حبیب الله نانوا تقدیم می کنم و امیدوارم روحش قرین الطاف الهی باشد.
نمایشنامه «اتاق روان» داستان مردی معاصر است که برای رسیدن به اهدافش تلاش زیادی می کند اما به راحتی همه چیز را از دست می دهد. در خلاصه این اثر آمده است: «فقط یک نیم دیوار است که باید آن را خراب کنیم».
مجید رمضان نسب، سینا منتظری، محمدحسین کیا، امیرمحمد میرزامهدی، محمدرضا مراد، الناز عطایی، کیمیا نصیری، عاطفه موسوی، یلدا دهقانی، نازنین کریمی رامشه، سپنتا پزشکی، امیر پرمان، امیر کرمان، موحدیان، امیر کرمان، امیر کرمان ، نگین بیگمرادی، نگین آزادی، مهسا رفیعی، فاطمه انصاری، مهشید عظیمی، مهسا عظیمی، دنیا تیموری از جمله بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند.
از دیگر عوامل این اثر می توان به: صبا یادگاری (مدیر پروژه)، مهدی ابراهیمی (مدیر تولید)، شهاب شریفی (طراح صحنه)، مهتاب موسوی (طراح پوستر)، فرزانه جدید (طراح گریم)، ​​پارمیس بیگلری (موشن گرافیک) اشاره کرد. دستیار کارگردان)، سارا عاشوری (برنامه ساز)، یاسمن شکرالهی (منشی صحنه)، محسن خدایی و نگار نادرپور (گروه کارگردان)، زینب رفعتی، ساجده شریفی (عکاس)، مائده عبدلی، شهرام شجاعی (مهدی موسوی ش، مهدیه). گروه)، صدف ملکی، فاطمه جعفرپور، ندا حقیقت گو، هانیه مبینی (گروه گریم) و حامد قریب (مشاور رسانه ای).
این نمایش هر شب ساعت 20 در تالار حافظ اجرا می شود. علاقه مندان به تماشای این اثر می توانند بلیت وی را از سایت تیوال تهیه کنند.

تقدیم اجرا به روح حبیب الله کاسه ساز

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا