استانها

توسعه و نگهداری فضای سبز در منظریه نیازمند تأمین آب است

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز استان چهارمحال و بختیاری، عبدالصادق نجفی در جلسه بررسی روند مانور حذف زباله از دستگاه های اجرایی استان که با حضور استاندار برگزار شد، با بیان اینکه در منظریه با حضور دستگاهی نمی توان اقدام موثری انجام داد، گفت: گفت. : مردم نیز خدمات بهتری ارائه کردند.

وی افزود: با امکانات موجود می توان اقداماتی انجام داد اما باید یک سری اقدامات مانند تامین مصالح و آب و… به صورت اعتباری انجام شود.

شهردار شهرکرد با بیان اینکه باید برای رفع مشکلات منظریه تلاش شود و کم و کاستی وجود نداشته باشد، گفت: در حال حاضر مشکل شهرداری برای ایجاد و توسعه فضای سبز کمبود آب است و بی آبی. منبع در منظریه جهت بهره برداری از فضای سبز.

نجفی ادامه داد: در منظریه نه تنها باید آپارتمان سازی شود، بلکه باید مشکلات، پیاده روها و فضای سبز مورد توجه قرار گیرد و با یک مدیریت صحیح به نتیجه برسد، زیرا مردم با سکونت در مناطق مختلف خدمات بیشتری را می خواهند.

وی با بیان اینکه برای حل مشکلات منظریه باید یک مدیر پروژه قوی انتخاب شود و نماینده دستگاه با همکاری مجری طرح مشکلات را بررسی و در صورت نیاز به شورای مسکن و بیشترین مراجع ارجاع دهد. .

شهردار شهرکرد گفت: حضور جهادی فرماندار و سرآمدان در منظریه نشان داد که در صورت تعامل همه تجهیزات کار به خوبی پیش می رود و مشکلات برطرف می شود.

نجفی با بیان اینکه شهرداری در حال تسطیح خاکریز برای ایجاد فضای سبز در منظریه است، ادامه داد: در حال حاضر شهرداری شهرکرد خدمات حمل و نقل عمومی، توسعه و نگهداری فضای سبز، اطفای حریق و جمع آوری زباله و پاکسازی خیابان ها را انجام می دهد، اما مراحل تکمیل و محوطه سازی انجام می شود. آماده سازی با شهرداری نیست.

دکمه بازگشت به بالا