فرهنگ و هنر

توسعه کتابخانه‌های عمومی بهترین راهکار کاهش معضلات اجتماعی است

آپارات نیوز/ لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه کتابخانه های عمومی یکی از بهترین راهکارها برای کاهش معضلات اجتماعی است.

عباس گودرزی در حاشیه بازدید از کتابخانه شهید ساکی گفت: گاهی مطالعه کتاب مسیر زندگی انسان را تغییر می دهد و سرنوشت او را تغییر می دهد.

وی گفت: توسعه کتابخانه های عمومی یکی از بهترین راهکارها برای کاهش معضلات اجتماعی در کشور است. بنابراین لازم است مسئولان به ترویج فرهنگ کتابخوانی و تسهیل دسترسی مردم به کتابخانه ها توجه بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ضمن قدردانی از خدمات کتابخانه های عمومی لرستان در این شهرستان، افزود: با توجه به اینکه عملیات اجرایی ساختمان کتابخانه عمومی شهید ساکی به اتمام رسیده و تمامی تجهیزات آن توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور آماده شده است. لازم است اداره کل راه و شهرسازی نسبت به رفع اختلاف در مسیر دسترسی به کتابخانه سریعا اقدام کند تا کتابخانه در ایام هفته دولت قابل استفاده باشد.

گفتنی است نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و فرماندار بروجرد پس از این بازدید با مخالفان مسیر دسترسی به کتابخانه شهید ساکی با وی دیدار و گفتگو کردند. . در مورد حل مشکل

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا