استانها

جام پرچم قدمی مثبت و فرصتی مناسب برای توسعه ورزش در روستاها خواهد بود

جام پرچم گامی مثبت و فرصت خوبی برای توسعه ورزش در روستاها خواهد بود

سید غنی نظری: جام پرچم گامی مثبت و فرصت خوبی برای توسعه ورزش در روستاها خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز از اردبیلیاولین دوره مسابقات مینی فوتبال روستایی جام پرچم با حضور تیم های روستایی بخش شاهرود شهرستان خلخال با حضور سید غنی نظری نماینده مردم خلخال و کوثر در شورای اسلامی شهر خلخال اکبررودی رئیس اداره کل ورزش و جوانان، سرهنگ زارعی رئیس اداره تربیت بدنی و مسئولان استانی و شهرستان خلخال یاد و خاطره 3400 شهید استان را گرامی داشتند.

اکبر با اشاره به اینکه نمایندگان خلخال و کوثر در شورای اسلامی پیگیر اعتبارات ورزشی این منطقه بودند و اعتبارات تخصیصی بی سابقه ترین اعتباراتی بود که در سال های اخیر به این منطقه اختصاص یافته بود، به دور اول این مسابقات راه یافت.

وی در ادامه افزود: با توجه به تعداد روستاها و برگزاری جشنواره ها، همایش ها و مسابقات مختلف، توسعه ورزش در روستاها نیز در دستور کار قرار گرفته است و از هیئت روستایی استان درخواست پیگیری ویژه داریم. استان

سجاد غنی نظری با اشاره به اینکه جام پرچم گامی مثبت و فرصت مناسبی برای توسعه سایر رشته های ورزشی در روستاها خواهد بود گفت: پیگیر مسائل و مشکلات ورزش منطقه و مسائل مطرح شده در این بازدید هستیم. وزیر ورزش و مصوبات آنها در حال انجام است، پیگیر هستیم که بیش از 70 درصد این مصوبات انجام شده است و در حال حاضر در حال رایزنی برای بقیه مصوبات هستیم.

رئیس اداره کل ورزش و جوانان افزود: در سال 1401 در بحث اعتبارات 27 درصد ارزش افزوده در اختیار ورزش و جوانان قرار می گیرد و با این اعتبارات شاهد توسعه ورزش در هر منطقه از کشور خواهیم بود. . استان.

علی تقی زاده رئیس هیئت روستایی و بازی های داخلی و محلی استان نیز با اشاره به اینکه این مسابقات برای اولین بار به صورت گسترده در سطح روستا برگزار می شود گفت: این مسابقات هر ساله با برنامه ریزی انجام می شود. که انجام شده و استان اردبیل در ابتدای ثبت نام 700 تیم ثبت نام کرد.

رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های محلی افزود: شهرستان خلخال با ثبت نام بیش از صد تیم مینی فوتبال یکی از شهرستان های موفق در زمینه برگزاری برنامه های روستایی و بازی های بومی و محلی است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای بله و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا