اقتصادی

جوابیه «گروه سام» به خبر عدم وجود خط تولید محصولات سامسونگ در ایران

به گزارش آپارات نیوز ، پس از انتشار گزارش توسط مجتبی ایزدخواه ، عضو کمیسیون صنایع مجلس بر اساس عدم وجود دامنه محصول برای محصولات خانگی سامسونگ در ایران ، گروه Sam برای رد این ادعا ، تخفیف افکار عمومی و روشن ساختن ابعاد این موضوع به نکات زیر اشاره می کند.

بدون شک پاسخ به هرگونه ادعا در مورد فعالیت های سامسونگ در ایران ، در حدود اختیارات روابط عمومی همان شرکت ، اما از زمان سام گروه (سام الکترونیک ، جنسیس الکترونیکی و سام سرویس) اولین و تنها نماینده رسمی تولید ، توزیع و خدمات پس از فروش محصولات خانگی دارای مجوز از سامسونگ در ایران و س aboutال در مورد نبود دامنه محصول برای این محصولات توسط گروه تولید سام مورد توجه قرار گرفته است. پاسخ این موضوع توسط این مجموعه انجام می شود.

پاسخ گروه سام به اخبار مبنی بر عدم وجود خط تولید محصولات سامسونگ در ایران

از دهه هفتاد که هر رویایی خانواده یک ایرانی تلویزیون سامسونگ حجم اصلی تأمین نیازهای کشور در بخش واردات یا قاچاق با این خرید ، سام الکترونیک در اولین گام برای ترک بهترین نخبگان محلی این صنعت را جمع آوری کرده است وارد كردن از CBU (محصول کامل) تا SKD (قطعات نیمه جدا) ، محصول خط تزریق قالب پلاستیک را معرفی کرد. با ورود به مرحله CKD (قطعات جداگانه) ، نیروهای خود را گام به گام آموزش داد و آخرین فن آوری های جهان را که متعلق به سامسونگ بود ، به خطوط خود منتقل کرد. وجود فرم های تولید از دهه هفتاد که در معرض دید کارشناسان قرار گرفت مهمترین سند در حمایت از ادعای ما است.

این گروه اولین خطوط مدرن SMD را برای تولید تابلوهای الکترونیکی محصولات خانگی راه اندازی کرد که پس از سال ها هنوز از نظر تعداد و تنوع مقام اول کشور را دارد. (تصاویر مربوطه در گزارش تصویری خبرگزاری های رسمی موجود است)

در سال 1993 ، با معرفی خطوط تولید بزرگ مبرد و مواد شوینده ، مهمترین قدم را برای تبدیل شدن به یک مرکز منطقه ای و صادرات به کشورهای همسایه برداشتیم. عزیمت سامسونگ از ایران به تعویق افتاد.

طی دو سال گذشته مهندسان ایرانی در کنار خطوط تولید عظیم آموزش دیده اند سرمایه گذاری بخش خصوصی بزرگ 100٪ ایرانی شکل گرفته است. آنها موفق شدند محصول را با همان کیفیت قبلی تولید کنند اما این بار با نام تجاری ایرانی سام الکترونیک. لازم به ذکر است که با وجود محدودیت های شدید و بی سابقه در زمینه تهیه قطعات یدکی از کشور مادر ، سام سرویس با همه وجود همچنان به تعهد خود در قبال خریداران لوازم خانگی سامسونگ و تا پایان ضمانت آخرین محصول پایبند است. به راه خود ادامه دهد.

پاسخ گروه سام به اخبار مبنی بر عدم وجود خط تولید محصولات سامسونگ در ایران

این گروه سالهاست که به نیاز بازار به سلیقه ای مشکل دار ایرانی پاسخ می دهند و حتی تا یک سال پیش ، بخش بزرگی از بازار مصرف احساس می کردند محصول سامسونگ با ضمانت خدمات سام از کره جنوبی است. اگرچه این محصول از کیفیت و سبک برخوردار است استاندارد بین المللی در سرمایه، پایتخت ایران و توسط نیروهای ایرانی ساخته شده است. یعنی یک پیکان با چندین علامت. مصرف کننده از اینکه به نظر او کالای خارجی خریده راضی و راضی است! هم شغل گسترده ایجاد کردیم و هم از بازنشستگی جلوگیری کردیم فرصت کالا وارد کردیم و قاچاق کردیم.

اما در این بین ، رقبا ، به ویژه گروه خاصی که با پالایش و سیاه نمایی اخبار ، همیشه سعی در بهبود کیفیت تولید داشته اند ، ما را درگیر حاشیه های بی ربط می کنند ، از هر اهرمی برای افزایش این سرعت گیرها استفاده می کنند. . اینجا رقابت غیراخلاقی برای مجلس و دولت و حتی رسانه ها اما همچنین غافل از اینکه تصمیم گیرنده نهایی در بازار مصرف است و حتی با وجود غیبت کوتاه مدت ، ما همچنان یکی از اولویت های سبد محصولات ایرانی هستیم.

برخلاف روال معمول در کشور ، با کوچکترین بحران ، سهامداران این گروه اولین قدم را برای حذف و تنظیم نیروی انسانی آنها می بینند که طی دو سال گذشته ، وقتی تولید در برخی از خطوط به حداقل و حتی به صفر رسیده است ، هرگز به بهانه بحران اقتصادی یا تاج آن تعدیل نشده و یک روز پرداخت می شود. حقوق و اطمینان از قدرت او شکست نخورد. این ادعا به خوبی قابل تأیید است.

پاسخ گروه سام به اخبار مبنی بر عدم وجود خط تولید محصولات سامسونگ در ایران

صاحبان رسانه و تصمیم گیرندگان و تصمیم گیرندگان در بازدید از خطوط تولید سام قدرت و سابقه ما در تولید را به خوبی دیدند و این شهادت را دیدند.

در حالی که Sam Group بار دیگر تأكید كرد كه ما به عنوان یك بخش خصوصی 100٪ ایرانی در تمام برنامه های تولیدی خود مشمول سیاست های كلان اقتصادی و صنعتی كشور بوده و هستیم ، اما اعلام می دارد درهای خطوط تولید سام برای بررسی خواسته های مطرح شده و مخالف تخریب و بی اخلاقی برخی رقبا است ، زیرا همیشه برای بازدید کنندگان ، به ویژه آقای مجتبی ایزدخواه ، نماینده محترم و تیم رسانه ای خبرگزاری بازار ، و ما مفتخریم که همه متخصصانی را که می خواهند حقیقت را بدانند و آن را از دیگران متمایز می کنند ، ارائه دهیم.

دکمه بازگشت به بالا