فرهنگ و هنر

حاجی میرزایی: نسل جدید در معرض مخاطرات جدی است

وزیر آموزش و پرورش که اعلام می کند نسل ما در معرض خطرات بسیار جدی قرار دارد و به سرعت پدیده های جدید صلح جامعه را به خطر می اندازد و تعادل روانی وی را بر هم می زند ، گفت: این باید به دانش آموزان کمک کند تا بتوانند روی دو پای خود بایستند و فعالانه و هوشمندانه با خطرات روبرو شوید.

به گزارش آپارات نیوز ، محسن حاجی میرزایی در پانزدهمین گفتگوی هفته ، با حضور آیت الله اعرافی ، مدیر سمینارهای سراسر کشور ، گفت: “آموزش بزرگترین فرصت جامعه برای ساختن آینده ، انسانی است. شخصیت و هویت را شکل دهید و آماده باشید. ” انجام این کار برای حضور نماینده در زندگی جمعی است.

وی افزود: دستیابی به اهداف این دنیا و جهان بدون شک در گرو بهره گیری از این فرصت است.

وزیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه بهترین فرصت در اختیار آموزش و پرورش است ، گفت: کودکان با نفوذ و جامعه پذیری در اختیار ما هستند و در این دوره با نسل جدید آموزش داده می شود استقبال و صلح خانواده ها. ” و یک فرصت طولانی 12 ساله برای پرورش معنوی کودکان و آموزش مهارتهای لازم برای ورود به جامعه در آینده فراهم شده است.

حاجی میرزایی افزود: ما تاکنون چقدر و با چه کیفیتی از این ظرفیت اساسی و مهم استفاده کرده ایم؟ این مأموریت بزرگ فقط به آموزش محدود نمی شود و نهادهای مختلفی در آموزش نسل جدید نقش دارند. س importantال مهم این است که ترکیب این جنبش ها تا چه اندازه هم افزایی بوده و تلاش های مشترک به شکل گیری یک آموزش منسجم کمک کرده است؟

وزیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه یکی از مهمترین این م institutionsسسات تأسیس آموزش های دینی و کودکستان است که نزدیکترین ارتباط را بین کار ما و مأموریت ها و مأموریت های مهد کودک دارد ، گفت: “سوال مهم این است فعالیت و ترکیب این Donhad چقدر با هم هم افزایی دارد و آیا او توانسته افراد شایسته ای را برای آینده جامعه تربیت کند؟

وی ادامه می دهد: نسل ما در معرض خطر بسیار جدی قرار دارد و به سرعت پدیده های جدید آرامش جامعه را به خطر می اندازد و تعادل معنوی آن متفاوت است و فاقد آن است. این حوزه آموزشی است که باید به دانش آموزان کمک کند تا روی پای خود بایستند و به طور فعال و هوشمندانه با خطرات روبرو شوند.

حاجی میرزایی با اشاره به همکاری مشترک آموزش و پرورش و حوزه عمل گفت: علی رغم تلاش های انجام شده ، احساس می کنم ما از همه توانایی های موجود استفاده نکرده ایم و باید بررسی کنیم که چگونه این مأموریت را ویژه تر می کنیم. می تواند مشاهده کند. ” به جای تفسیر “همکاری” ، ممکن است به “نگرش واحد” احتیاج داشته باشیم و آماده هستیم تا بیشتر در مورد این مسائل فکر کنیم و از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببریم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا