استانها

خبر خوش استاندار لرستان / واگذاری بام خرم آباد به سرمایه گذاران 

به گزارش آپارات نیوز لرستان، دکتر. فرهاد زیویار در حاشیه مراسم درختکاری با تبریک عید سعید فطر و میلاد امام حسین (ع) به خبرنگار آپارات نیوز گفت: در هفته درختکاری بیش از یک میلیون اصله درخت به ثبت رسید. توسط افراد، مسئولان و اقشار مختلف کاشته می شوند.

وی افزود: کاشت درخت سرمایه مهمی است که برای هر فردی ماندگار خواهد بود و بحمدالله مردم استان همواره از این امر بسیار مهم استقبال کرده اند که جای تقدیر دارد.

زیویار در ادامه پیگیری های خود در بام خرم آباد تصریح کرد: بام خرم آباد یکی از سرمایه ها و پتانسیل های مهم گردشگری استان و شهرستان خرم آباد است که در گذشته توسط دکتر دکتر ایجاد شده است. دهمرده فرماندار سابق. و فعالیت های بسیار ارزشمندی انجام داده ایم. موظفیم این مسیر مطلوب را ادامه داده و به پایان برسانیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه بخشی از بام خرم آباد به سرمایه گذاران واگذار می شود، گفت: طرح و طرح گردشگری اقتصادی این ظرفیت تهیه شده و در حال مذاکره با متقاضیان این طرح هستیم.

دکتر. فرهاد زیویار اظهار داشت: بام لرستان یکی از مهمترین تاسیسات گردشگری لرستان است که توسط دکتر دکتر ساخته شده است. دهمرده استاندار وقت استان که متاسفانه این ظرفیت پشت سر او مغفول مانده است.

وی ادامه داد: این پتانسیل محقق خواهد شد و مصمم هستیم بخش‌هایی از سقف را برای ایجاد جاذبه‌های گردشگری به بخش خصوصی واگذار کنیم.

استاندار گفت: در حال مذاکره با متقاضیان هستیم و روند این مذاکرات نیز روند مثبت و مطلوبی است که به مردم قول می دهیم در آینده کارها در این مجموعه به خوبی پیش خواهد رفت.

دکمه بازگشت به بالا