اقتصادی

خبر مهم وزیر اقتصاد درباره کوپن الکترونیکی/ زمان توزیع کالابرگ مشخص شد؟

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز، وزیر اقتصاد در حالی که هفته گذشته سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از آماده شدن زیرساخت های الکترونیک کالابرگ از شهریور ماه خبر داده بود، خبر دیگری از کوپن الکترونیکی در حاشیه دولت – بخش خصوصی. جلسه شورای گفتگو

سید احسان خاندوزی اعلام کرد: نتیجه بررسی های آزمایشی کاتالوگ الکترونیک باید به ستاد اقتصادی دولت ارسال شود که هنوز به این مرحله نرسیده است.

به گفته وی، از ابتدا قرار بر این شد که پس از سپری شدن دوره آزمایشی طرح کالابرگ، نتایج آن به ستاد اقتصادی دولت اعلام شود و سپس اجرایی و تدوین شود.

وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد: این طرح در حال ابلاغ است اما هنوز به ستاد اقتصادی دولت نرسیده است و اگر تصمیم دیگری از سوی دولت گرفته شود، آن را اعلام می کنیم.

بر اساس این گزارش، این سخنان از زبان وزیر اقتصاد در حالی است که مهدی تقیانی، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس هفته گذشته اعلام کرد: زیرساخت های کالابرگ الکترونیک در حال آماده سازی است و طبق وعده در شهریورماه آماده می شود. 1401.

تقانی در گفت و گو با یک برنامه رادیویی با بیان اینکه کاتالوگ الکترونیکی بودجه مصوب سالانه مجلس است، گفت: دولت با توجه به اتفاقات اردیبهشت ماه و حذف ارز 4200 تومانی در اجرا اختلافاتی ایجاد کرد، چرا که وضعیت به همان شکلی است که می‌توانست باشد، اما ادامه پیدا نکرد.

وی گفت: طبق وعده داده شده، زیرساخت های صورتحساب الکترونیکی در شهریور 1401 آماده می شود و کالاهای اساسی و ضروری طبق وعده دولت در قالب فاکتور ارائه می شود.

تقیانی خاطرنشان کرد: مشمولان یارانه در قانون مشخص شده اند و مشمولان هدفمندی یارانه ها نیز کالا دریافت می کنند.

223225

دکمه بازگشت به بالا