اقتصادی

خبر مهم یک مقام ایران خودرو برای خریداران

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز ، بابک رحمانی در حاشیه مراسم یک ساله هفت محصول ایران خودرو ضمن تأکید بر کاهش بدهی های معوقه به 6000 خودرو گفت: “فقط این میزان تعهدات متعلق به محصولات هایما و 207 اتوماتیک با سقف شیشه ای در آغاز سال عملیاتی بعدی. این شماره در ماه های ابتدایی 1400 به روز خواهد شد. تعهدات مربوط به کلیه محصولات به جز دو خودرو قبل از شروع سال تجاری 1400 به روز خواهد شد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اگرچه ایران – برنامه های تولید و عرضه خودرو به بهترین روش ممکن در سال 1999 و در شرایط دشوار تحریم و تاج گذاری مدیریت شد ، تعهدات جدیدی برای اطمینان از تعهدات معوق ، تحویل 13 برنامه فروش فوق العاده بود. در طول سال ، گروه خودرویی به این موضوع اشاره کرد و گفت: قرارداد تقریباً 150 هزار تعهد فروش فوق العاده فعال شده و کلیه تعهدات در این بخش پیش از موعد به مشتریان تحویل داده شده است. میانگین تحویل خودرو در فروش فوری به 40 روز رسید.
وی با توصیف ایجاد آرامش در بازار خودرو به عنوان مقدمه ای برای ایران خودرو گفت: افزایش عرضه حباب بازار را شکسته و روند نزولی قیمت های بازار وجود دارد.
حرکت ایران خودرو در راستای استراتژی های وزارت صمت حرکت کرده و در راستای تصویب و تصمیمات کمیته موتور برنامه های مختلف فروش محصول را در سال جاری اجرا کرده است. علاوه بر فروش فوق العاده ، نیاز برخی از مشتریان از طریق برنامه های قبل از فروش و مشارکت در تولید تأمین می شود.

223223

دکمه بازگشت به بالا