استانها

خداحافظی احساسی ابراهیمی از جامعه رزمی استان کرمان/این پیوند هرگز گسستنی نخواهد بود

وداع عاطفی ابراهیم با جامعه رزمنده استان کرمان/ این پیوند هرگز گسسته نخواهد شد

علیرضا ابراهیمی رئیس سابق هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان کرمان که پس از دو دوره 4 ساله با کارنامه ای عالی از سمت ریاست استعفا داد با پیامی احساسی از جامعه رزمی استان خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز؛ متن پیام خداحافظی علیرضا ابراهیم به شرح زیر است:

“به نام خدا

مدتی بود با فکر و آرزوی آن بی نظیر و اعتماد شما ماموریت یافتم تا در هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان کرمان مفتخر باشم. از همان لحظات اولیه به خدای خود عهد کردم که تمام تلاشم را در راستای رشد و ارتقای این ورزش پرافتخار در میادین قهرمانی به کار بگیرم.

بعد از ورودم به هیئت و گذراندن چند صباحی، آنقدر شیفته خدمت به ورزشکاران این هیئت شدم که خود را جزئی از بدنه این گروه دیدم. در مدت کوتاهی چنان پیوند عشق و انسانیت ایجاد شد که در دور دوم در مجمع انتخاباتی هیئت شرکت کردم و با اعتماد مجدد جامعه مبارز استان مواجه شدم و اکنون که این پیوند محکمتر شده است. که هرگز، هرگز شکسته نخواهد شد و همیشه در دل معنای عمیق واژه های عشق و دلاوری و غیرت در عشق و دلیر و غیور عرصه پیکار، نقش بسته و جاودانه خواهد ماند.

بله، اکنون که هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان کرمان به گفته رئیس فدراسیون، مدیر کل ورزش و جوانان استان، جامعه رزمی کرمان متشکل از ورزشکاران، مربیان، داوران و پیشکسوتان در آن حضور دارند. . بهترین ایالت و رزمی کاران با کسب عناوین متعدد در اصناف مختلف سرآمد و در خانه پیروزی آرمیده اند و خستگی جان و تن به پایان رسیده است، وقت آن رسیده است که از تک تک عزیزانم مرخصی بگیرم، زنگ بزن زنگ خداحافظی و آرزوی ادامه راه سربلند و پیروزمندانه رزمی کاران کرمان، برای هدایتشان دعای خیرم بفرست.

من باید از همه بزرگوارانی که در این مدت هشت ساله خدمت کرده ام عذرخواهی و عذرخواهی کنم.

آری، این غزلی است که با عشق و علاقه نوشته شد تا قافله را کاروان سردار دیگری به خانه مقصود بیاورد.

علیرضا ابراهیمی

رئیس سابق هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان کرمان

گفتنی است علیرضا ابراهیمی در آستانه آغاز رای گیری برای تعیین تکلیف جدید ریاست این هیات که روز گذشته برگزار شد، به نفع کامران صنعتی استعفا داد.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای بله و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا