ورزشی

خداحافظی احساسی رادوشوویچ با هواداران پرسپولیس/عکس

به گزارش خبرگزاری آپارات نیوز؛ دروازه بان کروات سابق پرسپولیس در اینستاگرامش نوشت: درود به همه هواداران بزرگترین باشگاه ایران. هیچ وقت فکر نمی کردم چنین پستی را در صفحه اینستاگرامم بگذارم … کلمات واقعاً توانایی توصیف ناراحتی و ناراحتی من را ندارند. من پنج سال و نیم اینجا در ایران با شما زندگی کردم. این مدت طولانی است که خانه من بوده است، نه فقط من، خانواده، همسر و فرزندم. من به جایی رسیدم که دیگر نمی دانم چه کاری درست است و چه کاری غلط… من اصلا آدم نبودم و زیاد حرف نمی زنم اما چیزی که می توانم بگویم این است که قطعا وقت سلام و احوالپرسی ایران و پرسپولیس است. .

من از کسی نام نمی برم و کسی را به خاطر ترک باشگاه سرزنش نمی کنم زیرا دیگر نیازی به او نیست. من یک فرد حرفه ای بودم، هستم و خواهم ماند، در تمام مراحل زندگی و حرفه ام. همه می دانیم چه مشکلاتی ما را از پیشرفت و رسیدن به ایده آل باشگاه باز داشته است. آنها همچنین فریب کسانی را می خورند که روز به روز طرفدارانی دارند. خسته و غمگین با تمام وجودم خالی از حرف های تو هستم و واقعا نمی توانم با این که چگونه پذیرفته ام همیشه به تمام دروغ ها و بی صداقتی ها و وعده های پوچ گوش کنم و منتظر حل مشکلم باشم. نه واقعا نمی دانم چه بگویم… پنج قهرمانی لیگ، چهار سوپرجام، یک جام حذفی و در نهایت دو فینال به یاد ماندنی در جام باشگاه های آسیا بهترین لحظات زندگی من بود. شیرین ترین خاطرات بهترین هواداران دنیا… من همیشه این خاطرات را در قلبم خواهم داشت و همیشه بخشی از هویت من خواهند بود.

من از تک تک شما هواداران برای همه چیز تشکر می کنم و از امروز طرفدار کنار شما خواهم بود. متأسفانه دیگر نمی توانم به کسی اجازه بدهم با آبروی من و خودم و خانواده ام بازی کند. بنابراین از شما می خواهم که به تصمیمی که گرفتم احترام بگذارید و درک کنید، زیرا این تصمیم یک شبه گرفته نشد و نتیجه تمام صبر من در مقابل وعده های شما خالی است. همچنین از شما می خواهم که اجازه ندهید کسی با دروغ و عوام فریبی شما را فریب دهد. با همه عوامفریبی های روزمره نه فقط در مورد من، بلکه در مورد همه بازیکنان ما. آنها هرگز پرسپولیسی نبوده اند و نخواهند بود.
کسانی که منافع باشگاه را فدای هدف و منفعت باشگاه می کنند. و اینگونه است که همه چیز شبیه من است.

از حمایت های بی دریغ شما از تک تک هواداران تشکر می کنم و امیدوارم همه روزی پرسپولیس را در جایی که شایسته است ببینیم. یک پرسپولیس … پرسپولیس برای همیشه

خداحافظی احساسی رادوشوویچ از هواداران پرسپولیس/ عکس

ادامه مطلب

251254

دکمه بازگشت به بالا