اقتصادی

خدمات مطلوب برای تعمیر درب برقی اتوماتیک “تعمیر کرکره برقی” چیست!؟

به گفته آپارات نیوز ، تعمیر کرکره برقی ، اگر درب آسیب دیده ، به دلیل تلاش برای ورود به سیستم یا به دلیل شرایط آب و هوایی آسیب دیده باشد ، ایده آل است.

درب اتوماتیک برقی

بسیاری از ساختمان ها انتظار دارند درها به طور خودکار باز شده و سپس دوباره بسته شوند. در سوپرمارکت ها ، هتل ها ، دفاتر عمومی و بیمارستان ها ، درب برقی این به عنوان ورودی قابل دسترسی عمل می کند.

در بعضی موارد ، فشار دادن دستگیره های درب یا دستگیره های چرخشی ، کشیدن یا فشار دادن آنها و بستن آنها پس از اتمام کار ، ممکن است آزاردهنده باشد. مردم اغلب فراموش می کنند که درها را پس از عبور از درب بسته کنند.

از طرف دیگر ، امکان ندارد برخی افراد در را باز کنند و سپس دوباره آن را ببندند. استفاده کنندگان از ویلچر شامل کودکان ، سالخوردگان یا معلولان هستند. درب های اتوماتیک به راحتی به ساختمان هایی دسترسی پیدا می کنند که امروزه بسیار محبوب هستند.

نیاز به استفاده از درهای برقی در برخی مناطق

درب های برقی اتوماتیک در بسیاری از ساختمان ها اجازه دسترسی و خروج بدون مانع را می دهند. مخصوصاً برای ساختمانهایی که میزان رفت و آمد زیادی دارند. به عنوان مثال در بخشهای بعدی استاندارد در نظر گرفته شده است.

بهداشت: در بخش بهداشت ، سیستم ها درب برقی راه حل های بهداشتی برای مراجعه کنندگان ، بیماران ، پزشکان و دیگران برای عبور از دروازه ها. آنها دیگر مجبور نیستند درب را به صورت دستی باز کنند و در عین حال از شیوع میکروب در دست آنها جلوگیری کنند.

هتل ها و خدمات غذایی: ورودی مطمئن و راحت اولین استقبال مهمانان در بسیاری از هتل ها است. دسترسی خودکار به آشپزخانه و سایر مناطق کارمندان را قادر می سازد تا وظایف خود را با خیال راحت انجام دهند و خدمات مناسب را ارائه دهند. دسترسی ، ایمنی و بهداشت نیز از مزایای مهم این بخش است.

صنعت خرده فروشی: سیستم ها درب برقی مشتری را به طور خودکار به سمت مشاغل هدایت کنید و به عنوان یک نقطه دسترسی معتبر و راحت عمل کنید. آنها فضای ذخیره سازی راحت و جذابی را ایجاد می کنند و به صرفه جویی در انرژی کمک می کنند زیرا فقط در صورت نیاز باز می شود و از دست دادن دمای داخلی را به حداقل می رساند.

ساختمانهای عمومی: سیستمهای درب اتوماتیک یک راه حل کارآمد و ایمن در این زمینه است ، خصوصاً برای حجم بالای ترافیک.

با درب های برقی امنیت بالایی ایجاد کنید

انواع درهای اتوماتیک آینده در

به دلیل کاربردهای مختلف و همچنین نیازهای مختلف افراد درب اتوماتیک تولیدکنندگان ، در اندیشه روش هایی برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از سلیقه مشتریان ، قادر به طراحی و ساخت بسیاری از مدلهای مختلف و کاربردی بودند تا خریداران بتوانند به راحتی مدلی از درهای شرکت آینده را با توجه به نیاز و سلیقه خود سازگار کنند. انتخاب کنید و بخرید.

اگر عناصر اتوماسیون را می خواهیم درب بعدی برق در می توان گفت که سیستم های اتصال کشویی درهایی را ایجاد می کنند که به طور خودکار حرکت می کنند. این نوع سیستم از اجزای زیر تشکیل شده است:

دستگاه فعال سازی: این یک ردیاب است که دستور open را می گیرد و آن را به واحد کنترل درایو می فرستد. ردیاب های دستی مانند بلوک های لمسی ، کنترل از راه دور ، دکمه ها و سوئیچ ها و ردیاب های اتوماتیک مانند ردیاب های حرکتی ، سنسورها ، موانع فوتوالکتریک و موانع دیجیتالی وجود دارد. برای راحتی ، انواع مختلفی از آشکارسازها در یکی وجود دارد درب برقی به صورت خودکار نصب می شود

واحد کنترل: این هسته اصلی سیستم است که معمولاً شامل سوئیچ های تایمر ، تنظیمات سرعت دیافراگم ، زاویه ها و زمان دیافراگم یا فناوری های امنیتی مانند کنترل دسترسی ، نظارت بر فیلم و موارد دیگر است.

درایو: درایو درب از قدرت موتور برای باز کردن درب استفاده می کند. سواری در را باز می کند و دوباره آن را می بندد.

نوارهای حسگر: نوارهای حسگر یا ردیاب های حضور مسیر لولاهای درب و لبه های بسته را کنترل می کنند. اگر تهدید این باشد که کسی یا شیئی برخورد کند یا گیر کند ، فوراً در را متوقف می کنند.

کرکره های برقی آینده را تعمیر کنید

تعمیر و نگهداری درب های برقی

انتخاب شرکت تعمیر و نگهداری درب برقی این مسئله به همان اندازه انتخاب سازنده درب مناسب مهم است. می تواند یک نیاز فوری باشد تعمیر درب برقی آتیدور این که آیا فقط می خواهید مطمئن شوید ورودی شما بدون نیاز به اینکه بخوبی کار کند می تواند در آینده به شما کمک کند.

Ati Door یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت درب اتوماتیک است که حتی در دورافتاده ترین مناطق نیز با استفاده از یک تیم متخصص خدمات ارائه می دهد.

درب های برقی اتوماتیک در انواع ساختمان ها بسیار مفید هستند. دسترسی و حمل و نقل وسایل نقلیه را تسهیل می کند و تجربه ای عالی را برای کاربران فراهم می کند. اما اگر درب اتوماتیک هنگام حرکت متوقف شود یا گیر کند ، چه می کنید؟ تعمیر درب برقی انجام شده؟

در بیشتر موارد ما با موتورها مشکل داریم. ممکن است اتفاق بیفتد که موتور درب آسیب دیده و نیاز به نگهداری یا تعویض دارد. سنسور حرکت کار نمی کند یا سیستم کنترل از راه دور کار نمی کند. برای انجام این کار ، ما توصیه می کنیم که با خدمات درب آینده تماس بگیرید.

سرویس و نگهداری های مرتب درب برقی اتوماتیک بودن به دلیل عناصر الکتریکی ضروری است. با توجه به تعداد افرادی که از این نوع دسترسی استفاده می کنند ، باز و بسته شدن مداوم نیاز به خدمات فنی دارد. علاوه بر این ، معاینات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مشکلات توصیه می شود.

کرکره های برقی آینده را تعمیر کنید

اگر کرکره برقی یا درب برقی اتوماتیک معیوب باشد ، باید اطمینان حاصل شود که در سالهای آینده بهترین عملکرد را دارند.

یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که از تکنسین های واجد شرایط بخواهید هر شش ماه کرکره برقی نصب کنند. درب برقی سرویس و همچنین تعویض یا تعمیر کرکره برقی خرید کنید تا اقدامات لازم را انجام دهید.

خدمات تعمیر و نگهداری کرکره های برقی توسط تکنسین های حرفه ای آینده تضمین می کند که شما درب را به درستی باز و بسته می کنید ، به طور کارآمد کار می کنید و همه قطعات مرتب هستند.

بیشتر کرکره های برقی اولین خط دفاعی برای فروشگاه شما هستند. با خدمات تعمیر کرکره برقی خرید کنید ، مشاغل می توانند مطمئن باشند که سرمایه آنها از نفوذ ناخواسته در امان است.

تعمیر کرکره برقی ، اگر درب آسیب ببیند ، در اثر تلاش برای ورود به سیستم آسیب ببیند یا به دلیل شرایط جوی آسیب دیده باشد ، ایده آل است. اگر اجزای الکتریکی یا مکانیکی انواع مختلفی داشته باشد درب برقی در صورت خراب شدن کرکره های برقی ، می توانید خدمات متخصصان آینده را تعمیر یا جایگزین کنید.

وب سایت: https://www.atidoor.com/

دکمه بازگشت به بالا