حوادث

خودروهای شوتی خط قرمز پلیس است/ بیشترین قاچاق کالا از مبادی رسمی صورت می‌گیرد

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه طرح برخورد با اسلحه گرم از هفته آینده بر اساس س questionال مردم اجرا می شود ، تصریح کرد: این یک شغل نیست و ما با قانون شکنان به طور جدی برخورد می کنیم.

به گزارش آپارات نیوز ، سردار قاسم رضایی در مراسم افتتاح مرکز نظارت بر فرآیند کسب و کار هوشمند پلیس گمرک ، هدف پلیس امنیت اقتصادی از برخورد با باندهای قاچاق به ویژه در پایگاه های رسمی را بیان کرد و گفت: اقتصاد به طور چشمگیری در حال کوچک شدن است.

وی با اشاره به اینکه برآوردها نشان می دهد بیشتر قاچاق کالا از منابع رسمی انجام می شود ، افزود: امروز موضوع نظارت هوشمند پلیس بر روند تجارت گمرک باز شده است.

وی با تأکید بر اینکه برخی مقررات و قوانین نیازی به بازدارندگی ندارند و نیاز به اصلاح یا اصلاح دارند ، تصریح کرد: مقامات باید برای رفع ضعف قانون وارد عمل شوند ، نیروی انتظامی از ملوانان و ملوانان حمایت می کند و مرزبانان بارها اعلام کرده اند که آنها عملکرد با نگهبانان مرزی تکمیل شد

سردار رضایی با بیان اینکه پلیس با اشراف اطلاعاتی در اجرای دستورات خود از قانون حمایت می کند و روح محافظه کاری و آشتی معنا ندارد ، افزود: از پایگاه داده گسترده و سیستم های هوشمند ، نظارت بر اطلاعات سایر دستگاه های مسئول کامل است.

این افسر ارشد پلیس با بیان اینکه استقرار پلیس در گمرک باعث تقویت مدیریت برای جلوگیری از فساد می شود ، افزود: امنیت اقتصادی پلیس بسیار خوب و قدردان است ، اما از امروز پلیس باید پیشرفت خود را گزارش دهد. وی گفت: “به گونه ای که به زودی شاهد پیشرفت چشمگیر و چشمگیری در اجرای ماموریت های محوله به صورت ماهانه خواهیم بود.

جانشین فرمانده ناجا گفت: همانطور که ما برای آزادسازی مناطق اشغالی تا شهادت می جنگیم ، امروز نیز اهمیتی ندارد ، مبارزه با قاچاق وظیفه ماست ، اما ابزارها و زیرساخت ها نیز باید حرف را ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه بخشی از پلیس امنیت اقتصادی مستقر در گمرک باید به نفع متخصصان در زمینه طوفان فکری هوشمند و هدفمند عمل کند ، گفت: با بسیج پایگاه داده سایر دستگاه ها ، این موضوع قطعاً به این نتیجه می رسد که ، علاوه بر این ، افراد مسئول نظارت هوشمند پلیس نیاز به کنترل کافی بر جغرافیای سرزمینی خود دارند.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: نتیجه کار باید در وضعیت بازار ، به ویژه در بخش تولید ، قابل مشاهده و ملموس باشد ، نه تنها در موارد استفاده ، که همانطور که گفته شد ، با مسئولیت پذیری سایر دستگاه ها ، به ویژه در بحث پایگاه داده وی افزود: اگر سایر دستگاهها در این زمینه همکاری نکنند ، قطعاً باید در برابر سیستم و بیت المال پاسخگو باشند و این ادعا از سوی پلیس درست و جدی است.

به گزارش وب سایت پلیس ، وی با اشاره به اینکه نقش پلیس امنیت اقتصادی مانند یک لوکوموتیو است که با دروغگویی هدفمند و صحیح و مدیریت کلیه دستگاهها و موسسات مسئول و بهره مندی از همه قابلیتهای موجود ارائه می شود ، افزود: بستر مناسبی است به شرطی که منجر به گسترش صلح اقتصادی در جامعه شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا